Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası

147,90 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası Tanıtım Videosu İzle

Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası Tanıtım Videosu, Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası videosu izle, Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası Tanıtım Videosu İzle, Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası seyret, Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası HD izle, Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası inceleme


Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Yatak Koltuk Kanepe Çekyat Üstü Kahvaltı

Yemek Servis Sehpası Laptop Notebook Ders Çalışma Masası: 

TÜRKİYE NİN HER BÖLGESİNE ÜCRETSİZ KARGO İLE GÖNDERİLMEKTEDİR

Marka : Hodbehod

Model : HS 05 BAMBU

ÜST MDF RENK: BAMBU
ALT AYAKLAR METAL

ALT AYAK RENK: BEYAZ

Ürün Ölçüleri : EN: 39CM - BOY 59 CM YÜKSEKLİK 27 CM

Özellikler: Bardak,Kalemlik Bölmeli,Portatif Katlanabilir,Ergonomik Kullanım
Bardak bölmesi masanın sağ köşesindedir
ÜRETİM YERİ  TÜRKİYE - YERLİ ÜRETİM
 
ÜRÜN AÇIKLAMASI
 

Kanepede, yatakta ve yerde laptop masası ve çalışma masası olarak kullanılabilir.

Yatak üzerinde kitap okumak,yemek yemek

Çocuklar için ders çalışma masası vs Geniş kullanım alanı sayesinde çok amaçlı olarak kullanılabilmektedir

Kullanımı kolay ve pratiktir.Katlanabilir ayaklar sayesinde kolayca depolayabilirsiniz 
Ürün tamamen montajlıdır.  Paketten çıkardığınız gibi kullanabilirsiniz. 
Laptop bilgisayarların diz üstünde kullanımın zararlı olması nedeniyle bu masamız ile daha sağlıklı ve rahat kullanım sağlayabilirsiniz.


Garanti süresi Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası için ne kadar?
Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı SehpasıKatlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası Video

Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası Tanıtım Videosu, Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası videosu izle, Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası Tanıtım Videosu İzle, Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası seyret, Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası HD izle, Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası inceleme, Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 132

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Katlanabilir Portatif Laptop Yatak Koltuk Kanepe Kahvaltı Sehpası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lionel 3 Adet Gözlük Temizleme Solüsyonu Ve 3 Adet Mikrofiber Bez FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

42,42 TL

HEMEN AL