Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası

1.231,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası Tanıtım Videosu İzle

MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası Tanıtım Videosu, MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası videosu izle, MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası Tanıtım Videosu İzle, MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası seyret, MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası HD izle, MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası inceleme


MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

İMALATTAN SATIŞ  ÜCRETSİZ KARGO  UYGUN FİYAT KALİTELİ ÜRÜN  

Firmamız Kayseri Organize Sanayi bölgesinde masa sandalye sektöründe öncü yenilikçi ve kaliteli ürünler üretmeyi kendisine ilke edinmiştir.  Firmamız yeni ve modern tasarımlar ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kabul görmüş bir firmadır. Son teknoloji makine parkuru ve profesyonel kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Temel ilkemiz kaliteli ürünleri uygun fiyatla siz değerli dostlarımıza ulaştırmaktır.  


 


Teknik Özellikler


Kullanılan Malzeme: MDF

Ayaklar:ahşap


 

Evinizde ofisinizde işletmenizde her yere uygun dekoratif ürün gruplarımız imalattan sizlere ulaştırmaktayız. 

Ürünlerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmektedir. 

Ürünümüz kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir.

 

   

Torino Amalfi Masa

Ürünümüz E1 standartlarında MDF’den üretilmiştir. Çizilmeye dayanıklı temizlemesi kolaydır.    Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen ürünümüz dünya standartlarında üretilmiştir.    Ayakları demonte bir şekilde gönderilmektedir. Kurulumu oldukça kolaydır. Ayakları beyaz boyalı ahşaptan üretilmiştir. Masamız zıplamalı diye tabir edilen açılabilen bir masadır.Açıldığındaki uzunluğu 148 cm olmaktadır.
Garanti süresi MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası için ne kadar?
MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak MasasıMyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası Video

MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası Tanıtım Videosu, MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası videosu izle, MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası Tanıtım Videosu İzle, MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası seyret, MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası HD izle, MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası inceleme, MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 91

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
MyMassa Torino Amalfi MDF Yemek Masası Mutfak Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Canon Fotoğraf Makinesi İçin Kare Çanta FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

175,53 TL

HEMEN AL