Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi

645,92 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi Tanıtım Videosu İzle

Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi Tanıtım Videosu, Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi videosu izle, Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi Tanıtım Videosu İzle, Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi seyret, Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi HD izle, Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi inceleme


Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

ÜRÜN MODEL ADI OFİSİN HAZIR SPİDER MİNİ YÖNETİCİ & OYUNCU KOLTUĞU
ÜRÜN RENKLERİ SİYAH - BEYAZ - KIRMIZI - YEŞİL - MAVİ -TURUNCU - PEMBE
ÜRÜN ÖLÇÜLERİ  
Yükseklik 60 cm
Genişlik 50 cm
Derinlik 50 cm
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ %100 Yerli üretim ( Koltuklarımızın tüm parçaları fabrikamızda üretilmektedir )
  Uzun ömürlü ve kuvvetli amortisör
  360 derece dönebilen SESSİZ ve PARKE ÇİZMEZ dayanıklı mobil tekerler
  Çalışma ergonomisine uygun dayanıklı ve kullanışlı kolçaklar 
  Yüksek dayanıklı  uzun ömürlü oturum süngeri.
  Yükseklik ayarı ve ayarlanabilir yaslanma sertliği
  Geniş ve sağlam yıldız ayak
  Kolay ve zahmetsiz kurulum
GARANTİ SÜRESİ 2 Yıl  
YEDEK PARÇA Yedek Parça Tedarik Garantisi Sağlanmaktadır. ( Ücreti karşılığında )
KULLANIM ŞARTLARI Makam-Yönetici-Oyuncu Koltuklarımız ve Çalışma-Personel-Sekreter-Öğrenci Koltuklarımız Uluslararası normlara göre  üretilmiştir. Ürün üzerinde yapılan ergonomi ve dayanıklılık testleri sonucu ürün ilgili kategoride listelenmiş ve buna en uygun şekilde fiyatlandırılmıştır. Bu nedenle dayanıklılık testi üst sınırları üzerindeki şartlara kolayca maruz kalabileceği kurumsal ve ticari alanlarda özellikle çoklu (bir kişiden fazla, genel kullanıma açık) kullanıma maruz kalması durumunda garanti kapsamı dışında kalacaktır. Bu gibi durumlarda garanti şartlarında belirtilen ücretsiz değişim ve tamir ve parça değişimi söz konusu olamayacağı gibi ancak ücret karşılığı satış sonrası hizmeti verilebilecektir.
ÜRÜN KURULUMU Ürünlerimiz demonte (kurulu olmadan) kutulu halde teslim edilmektedir.
  Kargo için hazırlanan özel kutular içinde kurulum için gerekli tüm malzemeler mevcuttur.
  Ek olarak sadece tornavida gerekebilir.
  Kolay ve hatasız kurulum için parçaların üzerinde numaralar bulunmaktadır. Montaj kılavuzunu takip ederek kolayca kurabilirsiniz.
  Ürün kurulumu için 2 kişi tavsiye edilmektedir.
BAKIM VE TEMİZLİK Nemli bir bezle temizlenebilir.Detarjan gerektirmez. Su ve sıcak ile uzun süreli temasından kaçının.
KOLİ BİLGİSİ Ürün 1 Koliden oluşmaktadır
TESLİMAT SÜRESİ Siparişlerinizde kargo ile gönderilen ürünler, sipariş tarihinden itibaren 3 ile 5 gün içerisinde üretilir ve adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir.
  Teslimat adresinin merkeze olan uzaklığı teslimat süresinde değişikliğe neden olabilmektedir. Bu gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
  Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir. 
 

Garanti süresi Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi için ne kadar?
Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak MaviOfisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi Video

Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi Tanıtım Videosu, Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi videosu izle, Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi Tanıtım Videosu İzle, Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi seyret, Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi HD izle, Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi inceleme, Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 82

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ofisin Hazır Spider Mini Oyuncu Koltuğu Plastik Ayak Mavi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Masa AÇILIR FİTİLLİ Model KAYIN TORNA TOMBUL Ayak Parlak Beyaz La FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

3.745,95 TL

HEMEN AL