Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL

2,26 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL Tanıtım Videosu İzle

MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL Tanıtım Videosu, MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL videosu izle, MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL Tanıtım Videosu İzle, MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL seyret, MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL HD izle, MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL inceleme


MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

 PROFİL MASA AYAKLARI

73 CM MASA BOYU VE
44 CM BANK- 34CM ORTA SEHPA - 15CM DOLAP BOYU MEVCUTTUR,

90 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

MASA (DEĞİLDİR) AYAKLARIDIR,
1 ADET ( TEK AYAK ) FİYATIDIR,


73    CM BOYUNDA

İÇİ DOLU 3 ADET DEMİRDEN ÜREİLMİŞTİR,,  
AYARLI  PİNGOLUDUR,

 

FABRİKADAN HALKA, EN UYGUN FİYATA,    


A METAL      

SINIRLI STOK..


1ADET ( TEK ) AYAK FİYATIDIR,
MASA YAPMAK İÇİN 4ADET ALMANIZ GEREKLİDİR,

Garanti süresi MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL için ne kadar?
MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METALMASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL Video

MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL Tanıtım Videosu, MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL videosu izle, MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL Tanıtım Videosu İzle, MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL seyret, MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL HD izle, MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL inceleme, MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 83

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
MASA AYAKLARI,KÜTÜK MASA,AHŞAP AGAÇ MASA,ÇALIŞMA MASALARI METAL Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ntconcept Masif Ağaç Tv Stand FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.927,80 TL

HEMEN AL