Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi

637,50 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi Tanıtım Videosu İzle

AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi Tanıtım Videosu, AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi videosu izle, AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi Tanıtım Videosu İzle, AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi seyret, AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi HD izle, AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi inceleme


AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi özellikleri aşağıda verilmiştir.

AyrıntılarAvE HOME Visco Bioped Bamboo

80 x 180 - 90 x 190 - 90 x 200
100 x 190 - 100 x 200
110 x 180 - 110 x 190
 120 x 180 - 120 x 190 - 120 x 200
140 x 190 - 140 x 200
150 x 200 - 160 x 200 - 180 x 200 - 200 x 200

Yatak Pedi Yüksekliği    1   cm


AvE HOME KALİTESİ ve GÜVENCESİYLE!Yatak İçeriği:   Alt katmanda 3 cm gri sünger, üst katmanında da 2 cm  60+ dansite Visco, her iki yüzde 90gr elyaf ve 0.8 cm kalınlıktaki süngere kapitone edilmiş Bamboo Örme Kumaş bulunmaktadır.

Üründe kullanılan süngerler,      tarafından üretilmiştir.
 
Kargo: Ücretsiz Kargo /  Siparişler 2 işgünü içerisinde kargoya verilir.

Kullanım Amacı Mevcut yatağınızı Visco konforuna çevirmek amacıyla üretilen bu pedler aynı zamanda kanepe koltuk üstlerinde misafir yatağı olarak, sert zemin üzerine serilerek   bebek ve çocuklarınızın güven içerisinde oynayabileceği bir alan oluşturmak amacıyla kullanılabilir.  Visco  süngeri sayesinde maksimum konfor sağlar. Bambu kumaş terlemeyi önler, serinlik verir ve uyku kalitenizi arttırır. 

Normal yataklara oranla taşıması kolay ve katlanabilir yapıdadır. 4 köşesindeki lastikleri sayesinde istediğiniz yerde kaymadan kullanıma uygundur.


Üretim Yeri: Türkiye de üretilmiştir.
 


Dolgu Malzemesi olan Visco Sünger Hakkında;

Açık hücreli, vücut ısısı ve ağırlığına duyarlı bir malzeme olarak ilk defa NASA tarafından astronotların uzay yolculuğu sırasında üzerlerine uygulanan basıncı azaltmak amacıyla geliştirilmiştir. 

Vücudun şekline ve ağırlığına göre form alır. Sonuçta vücut yüzeyinde bulunan kılcal damarlardaki kan dolaşımı rahatlar. Açık hücreli oluşu havalandırmayı da sağlar. Neden Bambu Örme Kumaşlı Dış Kılıf Tercih Edilmelidir?

Doğal ve saf bir maddedir.

Doğal ipliklerin hammaddesi olarak kullanılan  bambu ağaçları , dilim dilim kesildikten sonra modifiye edilip hamurlaştırılarak elyaf haline getirilir. Sonra elyaflarından ayrıştırılır ve çeşitli makinelerde teknik işlemlerden geçirilerek  ipliğe dönüştürülür   Bu işlemler sırasında ipliklerin tamamen  doğal ve saf  kalmasına dikkat edilir.

Bambu ipliği,  doğal yapısı sayesinde beyaz ve ince bir ipliktir. Çok ince olmasına karşın yıpranmaya dayanıklı ve sağlamdır. 


Cildiniz nefes alır ve  serinlik hissi verir.


Hafif bir dokuya sahip olduğu için serinlik, bambunun kendine  has bir özelliğidir. Çok iyi nem çekmesi ve hava geçirgenliği sağlayarak bedenin nefes almasına yardımcı olması, yaz ayları için tercih edilmesine neden olur. Vücut terini pamuktan daha hızlı emer. Ultraviyole ışınlarını kırar, antibakteriyel özellik taşır.Uyku kalitenizi arttırır.


Bambu tüm kumaşlardan daha rahat ve hafiftir.


Pamuktan on kat daha yumuşak yapısıyla bambu kumaş yatağa benzersiz bir konfor katmaktadır. 


Bugüne kadar kimyasal maddelerle sağlanan yumuşaklık, parlaklık ve antibakteriyel olma gibi özellikler, organik giyim ve tekstilde doğadan elde edilen ipliklerle sağlanıyor. Ağaçlardan elde edilen kumaşların farkını anlamanın en kolay yolu dokunmaktır. İpeksi, hafif ve yumuşacık dokuları farkını anlamakta kolaylık sağlar.Çevreye duyarlı bir üründür.


Kimyasal tarım ilacı ya da gübreye gerek olmadan yetişen bambu %100 doğaldır. Doğada çok hızlı yetişen ve yenilenen bir bitki olduğundan ve üretiminde çevreyi kirleten bir atık bırakmadığından çevreye saygılıdır.

 

Antibakteriyel ve antialerjiktir.

 

Yetişirken hiçbir zararlı kimyasal madde kullanılmadığı için cildinize zarar vermediği gibi üzerinde alerjiye neden olan ev tozu akarları gibi alerjen ve bakterilerin üremesini engeller.

Diğer Ürünlerimizi İncelemek İçin Aşağıdaki Linke Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Garanti süresi AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi için ne kadar?
AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak PediAvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi Video

AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi Tanıtım Videosu, AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi videosu izle, AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi Tanıtım Videosu İzle, AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi seyret, AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi HD izle, AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi inceleme, AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 83

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
AvE HOME Visco Bioped Bamboo Ped, Visco Yatak Pedi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Hotpoint-Ariston FCPR 10431 A+++ 1400 Devir 10 KG Çamaşır Makinesi Gümüş FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

5.355,00 TL

HEMEN AL