Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI

424,99 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI Tanıtım Videosu İzle

OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI Tanıtım Videosu, OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI videosu izle, OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI Tanıtım Videosu İzle, OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI seyret, OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI HD izle, OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI inceleme


OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

  • 15 gün içinde ücretsiz iade.
  • Bu ürün OFİSBAZAAR tarafından gönderilecektir.

. Yeni yaşam alanları için ideal ölçülerde tasarlanmışır. Günlük ihtiyacınızı karşılayacak nitelikte ve kalitededir. ÜRÜN ÖLÇÜLERİ Genişlik: 44 cm Derinlik:35 cm Yükseklik: 117 cm ÜRÜN MALZEMESİ Avrupa E1 kalite standartlarındaki yonga levhadan, 1.Sınıf suntalamdan üretilmiştir. Üründe PVC kenar bantları kullanılmaktadır. Böylece ürün kenarlarından çizilmelere karşı dayanıklı hale getirilmiştir. Ürün kanserojen madde içermeyen Avrupa Birliği sağlık normlarına uygun hammadeden üretilmektedir. KURULUM BİLGİLERİ Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Tüm parçalar kurulumu kolaylaştıran bir metod ile harflendirilip numaralandırılmıştır. Ayrıntılı kurulum şeması, montaj ve kurulum için gereken her türlü aparat ve bağlantı elemanları kutu içeriğinde mevcuttur.Garanti belgesi ve kullanma kılavuzu yer almaktadır. (Bazı ürünlerin kurulumu için ek olarak tornavida, çekiç vb. gerekebilir.)

PAKET ÖZELLİKLERİ Ürünlerin zarar görmeden sevk edilebilmeleri için uluslararası standartlara uygun kutu kullanılarak paketleme yapılmaktadır ve ayrıca kutu kenarlarına özel koruma yapılmaktadır.

Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir

Garanti süresi OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI için ne kadar?
OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASIOFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI Video

OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI Tanıtım Videosu, OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI videosu izle, OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI Tanıtım Videosu İzle, OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI seyret, OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI HD izle, OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI inceleme, OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 91

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
OFİSBAZAAR MAKYAJ MASASI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Acer Aspire 7 A715-42G NH.QBFEY.003 R5-5500U 16 GB 512 GB SSD GTX1650 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

10.205,95 TL

HEMEN AL