Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe

1.759,42 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe Tanıtım Videosu İzle

Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe Tanıtım Videosu, Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe videosu izle, Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe Tanıtım Videosu İzle, Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe seyret, Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe HD izle, Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe inceleme


Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


 

DEKORO PRAK KANEPE’NİN ÖZELLİKLERİ


İki kişinin rahatça oturabileceği ideal boyutları ile Prak Kanepe’yi evinizde, ofisinizde, yazlığınızda kısaca, sağlam ve pratik bir kanepeye ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Prak Kanepe’ nin oturma minderi, kolayca pratik bir yer yatağına dönüşebilir şekilde tasarlanmıştır. Tamamen açıldığında 205 x 125 x 12cm boyutlarında bir yer yatağı olur. Oturma minderi tek kademe açılarak Lounger olarak da kullanılabilir. Fermuarlı oturma minderinin süngerleri kolayca çıkartılıp yıkanabilir.

Sağlam ve dayanıklı Prak Kanepe’ nin iskeleti 1,2mm kalındığında metal profillerden yapılmıştır.  Birinci sınıf işçilik ile oluşturulan kanepe iskeleti, ürünün uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanmanıza olanak verir. Kasa bileşenleri birbirine kaynakla sabit kalacak şekilde birleştirilmiştir.

Kurulum ve montajı çok basittir. Kutuda kurulum talimatı bulunmaktadır. Montaj için delikler açıktır ve yapmanız gereken tek şey kutudan çıkan vidaları deliklere monte etmektir. Kutu içerisinde 5 ayak 7 vida bulunmaktadır. Kurulum kısa sürede sona erer ve son derece basittir.

Prak Kanepe' nin üretiminde leke tutmayan, silinebilir, yıkanabilir döşemelik kumaşlar kullanılmaktadır. İnsan ve çevre sağlığına zarar verebilecek hiçbir kimyasal ihtiva etmez.

Kanepede bozulabilecek/kırılabilecek hareketli bir parça olmadığı için kullanım ömrü çok uzundur.

Minder dolguları blok ve kırpıntı süngerden yapılmıştır. Zamanla çökme yapmaz, deforme olmaz. Prak Kanepe’de yay veya lastik kordon kullanılmamıştır.

Prak Kanepe, tüm üretim hatalarına karşı 2 yıl süresince garantilidir.


KANEPE ÖLÇÜLERİ


Genişlik: 125 cm

Uzunluk (Yatak halinde): 205 cm

Sırt yüksekliği: 40 cm

Oturma derinliği: 73 cm

Yükseklik:  80 cm

Sırt Yastığının Boyutları:

Genişlik : 120 cm

Yükseklik: 40 cm’dir.


Garanti süresi Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe için ne kadar?
Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Dekoro Prak İkili Yataklı KanepeDekoro Prak İkili Yataklı Kanepe Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe Video

Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe Tanıtım Videosu, Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe videosu izle, Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe Tanıtım Videosu İzle, Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe seyret, Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe HD izle, Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe inceleme, Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 531

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Dekoro Prak İkili Yataklı Kanepe Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Pw- 58 Cami Tipi El Mikrofonu FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

280,00 TL

HEMEN AL