Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Milvaki Black TV Ünitesi

654,50 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Milvaki Black TV Ünitesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Milvaki Black TV Ünitesi Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Milvaki Black TV Ünitesi kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Milvaki Black TV Ünitesi ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Milvaki Black TV Ünitesi Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Milvaki Black TV Ünitesi Tanıtım Videosu İzle

Milvaki Black TV Ünitesi Tanıtım Videosu, Milvaki Black TV Ünitesi videosu izle, Milvaki Black TV Ünitesi Tanıtım Videosu İzle, Milvaki Black TV Ünitesi seyret, Milvaki Black TV Ünitesi HD izle, Milvaki Black TV Ünitesi inceleme


Milvaki Black TV Ünitesi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Milvaki Black TV Ünitesi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Milvaki TV üniteleri, minimalist ve renkli tasarımları ile yaşam alanlarınız için keyifli ve rahat bir atmosfer sunar.


Genişlik: 180 cm / Yükseklik: 60 cm / Derinlik 28 cm


Gelişmiş makine parkurunda, özenle üretilen ürünler, sevkiyat sırasında hasar görmemesi için özenle paketlenir ve evinize demonte halde gelir.


Milvaki TV ünitelerinin kurulumu oldukça basittir, adresinize 2 kutu olarak gelir. Kurulum için gerekli tüm aksesuarları kutular içinde bulabilir, kurulum sırasında kutular içinden çıkacak montaj şemasını takip edebilir veya şemadaki QR kodu okutarak montaj video’muzu izleyebilirsiniz.


18 mm kalınlığında 1. sınıf suntalam ve yüksek dayanımlı elektrostatik boya ile boyanmış 15mm x 15mm ölçülerinde metalin kullanıldığı TV ünitelerinin birleşim elemanları uzun ömürlü olup tüm ürünlerin kalite kontrolü dikkatlice yapılır.


Ürünler ile ilgili tüm sorularınız için bize, Mağazaya Soru Sor bölümünden, hafta içi 10:00 - 17:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Size 30 dakika içinde dönüş yapmaya özen göstereceğiz.Garanti süresi Milvaki Black TV Ünitesi için ne kadar?
Milvaki Black TV Ünitesi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Milvaki Black TV Ünitesi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Milvaki Black TV Ünitesi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Milvaki Black TV ÜnitesiMilvaki Black TV Ünitesi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Milvaki Black TV Ünitesi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Milvaki Black TV Ünitesi Video

Milvaki Black TV Ünitesi Tanıtım Videosu, Milvaki Black TV Ünitesi videosu izle, Milvaki Black TV Ünitesi Tanıtım Videosu İzle, Milvaki Black TV Ünitesi seyret, Milvaki Black TV Ünitesi HD izle, Milvaki Black TV Ünitesi inceleme, Milvaki Black TV Ünitesi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Milvaki Black TV Ünitesi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 159

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Milvaki Black TV Ünitesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
M3 Ysb Vida Seti Vida -Somun-Pul Seti 1100 Parça N11.24856 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

167,88 TL

HEMEN AL