Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK

654,46 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK Tanıtım Videosu İzle

70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK Tanıtım Videosu, 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK videosu izle, 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK Tanıtım Videosu İzle, 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK seyret, 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK HD izle, 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK inceleme


70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar
BAMBOO Kumaşlar, sağlıklı ve ter kokusunu engelleyici özelliğinin yanısıra ışıltılı ve ipek gibi yumuşak dokusuyla günümüzün en çok tercih edilen kumaşları olduğundan firmamız tarafından yataklarımızda kullanılmaktadır.


MİDİLİFE SOFT ORTOPEDİK BAMBOO YAYLI YATAK
Yatak yüzeyindeki elastikiyeti ve çökmeye karşı direnci artıran, vücut ağırlığını dengeli biçimde tüm yaylara dağıtan Bonel yay sistemi
Yay karkasının her iki yüzeyinde bulunan, uzanma rahatlığı sağlayan sert keçe
Her iki yüzeyde de elyaf
Yüksek yoğunlukta sünger 
Tüm MİDİLİFE markalı yataklarımızın dolgu malzemesi 2 yıl, yay karkası 10 yıl garantilidir.
 Yatak Yüksekliği: 21 (+ -) 1cm.

ÜRÜNLERİMİZ SIFIR OLUP, AMBALAJLI BİR ŞEKİLDE GÖNDERİLMEKTİR. 
ÖNEMLİ NOT:


 

YATAĞINIZ KARGOLAMA VE TAŞIMA SIRASINDA ZARAR GÖRMEDEN SİZE ULAŞMASI İÇİN


 

FİRMAMIZ TARAFINDAN VAKUMLANARAK PAKETLENİR


 

KULLANMADAN ÖNCE 4-6 SAAT AÇIK ŞEKİLDE BEKLETİLMELİDİR


 

 

FİRMAMIZDAN ÜRÜNLERİNİZ KONTROL EDİLİP ZARAR GÖRMEYECEK ŞEKİLDE PAKETLENİR KARGO YETKİLİLERİNE TESLİM EDİLİR.

ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA KARGO YETKİLİSİNİN YANINDA AÇINIZ.

PAKETİNİZDE BİR DEFORMASYON VAR İSE GÖREVLİNİN RAPOR TUTMASINI İSTEYİNİZ.

İADE OLAN ÜRÜN TARAFIMIZA ULAŞTIKTAN SONRA GEREKLİ KONTROL YAPILARAK,DEĞİŞİM İSTEK VE İADE NEDENLERİNİZ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK İŞLEM TAMAMLANIR.Garanti süresi 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK için ne kadar?
70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK Video

70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK Tanıtım Videosu, 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK videosu izle, 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK Tanıtım Videosu İzle, 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK seyret, 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK HD izle, 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK inceleme, 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen 70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 93

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
70X180 MİDİLİFE BAMBOO TEK KİŞİLİK ORTOPEDİK YAYLI YATAK Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Windsor WS 1480X NF 434 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

4.393,70 TL

HEMEN AL