Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Fiona Çalışma Masası- Meşe

233,67 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Fiona Çalışma Masası- Meşe Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Fiona Çalışma Masası- Meşe Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Fiona Çalışma Masası- Meşe kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Fiona Çalışma Masası- Meşe ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Fiona Çalışma Masası- Meşe Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Fiona Çalışma Masası- Meşe Tanıtım Videosu İzle

Fiona Çalışma Masası- Meşe Tanıtım Videosu, Fiona Çalışma Masası- Meşe videosu izle, Fiona Çalışma Masası- Meşe Tanıtım Videosu İzle, Fiona Çalışma Masası- Meşe seyret, Fiona Çalışma Masası- Meşe HD izle, Fiona Çalışma Masası- Meşe inceleme


Fiona Çalışma Masası- Meşe Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Fiona Çalışma Masası- Meşe özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Ebatlar

Üst Tabla: 90x55 Yükseklik: 75cm

Malzeme

Gövdeler: Suntalam

Ayaklar: Masif Kayın Ağacı

Kurulum Bilgisi

Ürün ayaklarını saat yönünde çevirerek tamamlayabilirsiniz.

Kurulum İçin herhangi bir el aleti gerekmemektedir.

Talimatlar- Bilgilendirme


Garanti süresi Fiona Çalışma Masası- Meşe için ne kadar?
Fiona Çalışma Masası- Meşe garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Fiona Çalışma Masası- Meşe ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Fiona Çalışma Masası- Meşe garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Fiona Çalışma Masası- MeşeFiona Çalışma Masası- Meşe Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Fiona Çalışma Masası- Meşe orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Fiona Çalışma Masası- Meşe Video

Fiona Çalışma Masası- Meşe Tanıtım Videosu, Fiona Çalışma Masası- Meşe videosu izle, Fiona Çalışma Masası- Meşe Tanıtım Videosu İzle, Fiona Çalışma Masası- Meşe seyret, Fiona Çalışma Masası- Meşe HD izle, Fiona Çalışma Masası- Meşe inceleme, Fiona Çalışma Masası- Meşe özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Fiona Çalışma Masası- Meşe siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 149

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Fiona Çalışma Masası- Meşe Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Büyük Ekran Elektronik Mutfak Saati Zamanlayıcı Geri Sayım thr240 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

78,32 TL

HEMEN AL