Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı

403,74 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı Tanıtım Videosu İzle

Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı Tanıtım Videosu, Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı videosu izle, Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı Tanıtım Videosu İzle, Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı seyret, Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı HD izle, Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı inceleme


Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


Masa ölçüsü 70*70 

Kapalı koli halinde deri ve kumaş alternatifi vardır. 
Hazır suntalem malzeme kullanılmıştır.
Ayaklar tamamen profilden demirden yapılmıştır. 
Silinebilir deri kullanılmıştır.

Garanti süresi Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı için ne kadar?
Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımıYuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı Video

Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı Tanıtım Videosu, Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı videosu izle, Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı Tanıtım Videosu İzle, Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı seyret, Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı HD izle, Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı inceleme, Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 72

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Yuvarlak Katlanır Masa Sandalye takımı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
HP 15S-FQ2045NT6 i3-1115G4 16 GB 256 GB SSD 15.6" W10Pro Dizüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

7.140,00 TL

HEMEN AL