Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak

476,00 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak Tanıtım Videosu İzle

Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak Tanıtım Videosu, Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak videosu izle, Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak Tanıtım Videosu İzle, Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak seyret, Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak HD izle, Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak inceleme


Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

BAMBOO Kumaşlar, sağlıklı ve ter kokusunu engelleyici özelliğinin yanısıra ışıltılı ve ipek gibi yumuşak dokusuyla günümüzün en çok tercih edilen kumaşları olduğundan firmamız tarafından yataklarımızda kullanılmaktadır.


MİDİLİFE SOFT ORTOPEDİK BAMBOO YAYLI YATAK
Yatak yüzeyindeki elastikiyeti ve çökmeye karşı direnci artıran, vücut ağırlığını dengeli biçimde tüm yaylara dağıtan Bonel yay sistemi
Yay karkasının her iki yüzeyinde bulunan, uzanma rahatlığı sağlayan sert keçe
Her iki yüzeyde de elyaf
Yüksek yoğunlukta sünger 
Tüm MİDİLİFE markalı yataklarımızın dolgu malzemesi 2 yıl, yay karkası 10 yıl garantilidir.
 Yatak Yüksekliği: 21 (+ -) 1cm.

ÜRÜNLERİMİZ SIFIR OLUP, AMBALAJLI BİR ŞEKİLDE GÖNDERİLMEKTİR. 
ÖNEMLİ NOT:


 

YATAĞINIZ KARGOLAMA VE TAŞIMA SIRASINDA ZARAR GÖRMEDEN SİZE ULAŞMASI İÇİN


 

FİRMAMIZ TARAFINDAN VAKUMLANARAK PAKETLENİR


 

KULLANMADAN ÖNCE 4-6 SAAT AÇIK ŞEKİLDE BEKLETİLMELİDİR


 

 

FİRMAMIZDAN ÜRÜNLERİNİZ KONTROL EDİLİP ZARAR GÖRMEYECEK ŞEKİLDE PAKETLENİR KARGO YETKİLİLERİNE TESLİM EDİLİR.

ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA KARGO YETKİLİSİNİN YANINDA AÇINIZ.

PAKETİNİZDE BİR DEFORMASYON VAR İSE GÖREVLİNİN RAPOR TUTMASINI İSTEYİNİZ.

İADE OLAN ÜRÜN TARAFIMIZA ULAŞTIKTAN SONRA GEREKLİ KONTROL YAPILARAK,DEĞİŞİM İSTEK VE İADE NEDENLERİNİZ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK İŞLEM TAMAMLANIR.Garanti süresi Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak için ne kadar?
Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatakMidilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak Video

Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak Tanıtım Videosu, Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak videosu izle, Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak Tanıtım Videosu İzle, Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak seyret, Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak HD izle, Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak inceleme, Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 84

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Midilife Ortopedik Yaylı yatak Tek kişilik Bamboo Yaylı yatak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Fratelli Rosetti 7115 Wk Erkek Güneş Gözlüğü FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

315,54 TL

HEMEN AL