Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası

136,25 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası Tanıtım Videosu İzle

Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası Tanıtım Videosu, Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası videosu izle, Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası Tanıtım Videosu İzle, Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası seyret, Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası HD izle, Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası inceleme


Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Teknor Ahşap Katlanabilir Cordoba 45X60 Katlanır Masa
Ürün Özellikleri: 
- Birinci kalite %100 Türk malıdır.
- Highglos parlak suntalem malzemeden yapılmıştır. 
- Kenarları cumbalıdır. 
- Katlanabilir özelliği İle yer kaplamaz.
- Yerden Yüksekliği 60-62 cm'dir.
- En: 45 cm
- Boy: 60 cm
 
NOT: İstediğiniz renk stoklarımızda kalmadıysa aynı kalitede diğer renk masa gönderilecektir. 
 
NOT:  Üretim koşullarına bağlı olarak renk ve desende ufak farklılıklar olabilir.
Garanti süresi Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası için ne kadar?
Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek MasasıAhşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası Video

Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası Tanıtım Videosu, Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası videosu izle, Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası Tanıtım Videosu İzle, Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası seyret, Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası HD izle, Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası inceleme, Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 146

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ahşap 45x60 Katlanır Masa - Ders Çalışma ve Yemek Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
S6 Bluetooth 4.1 Kulak İçi Kulaklık FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

42,49 TL

HEMEN AL