Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER

594,53 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER Tanıtım Videosu İzle

Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER Tanıtım Videosu, Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER videosu izle, Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER Tanıtım Videosu İzle, Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER seyret, Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER HD izle, Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER inceleme


Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

 

 

 

Doğanın Mucizesi Aloe Vera;  yumuşak dokunuşu ile cilt esnekliğini koruyan Aloe Vera kumaşlı yataklar, stres ve yorgunluktan kaynaklanan uyku problemleriniz için rahat, konforlu ve derin bir uyku sağlar.

Doğa harikası bitki   

Günümüzden binlerce yıl önce, eski uygarlıklar doğa harikası bir bitki olan Aloe Vera?dan yararlanırlardı.    
Cildi  rahatlatmasından hücre yenilemesine kadar çeşitli kullanım alanları vardır.  Ayrıca bu özelliklerinin yanında  tüm dünyada Kleopatra?nın güzellik sırrı olarak da bilinir.   

Yakın geçmişte, tekstil endüstrisi de Aloe vera?dan yararlanmaya başladı. Aloe vera?nın tarihi gizemi ve kendine has özellikleri POOLY YATAK"larının Alove vera ile işlem görmüş kumaşlarında artık günlük kullanıma hazır. Yoğun tempo, stres ve yorgunluktan kaynaklanan uyku sorunlarının çözümü için POOLY YATAK  uyku teknolojisine mucizevi  bitki Aloevera ile işlenmiş yatak kumaşını taşıyarak , rahatlatıcı etkisi ile derin, dinlendirici ve sağlıklı bir uyku vaad ediyor.

 

Aloe vera yatak kumaşının faydaları   

 Aloevera, cildi yenileme özelliği ile bilinir ve cildi ölü deriden arındırır   

 Cildin esnekliğini ve tazeliğini korur.      

Konfor hissini arttırır ve dinlendirici uyku sağlar.      

Yumuşak tuşeye sahiptir

 

Sağlıklı Uyku, Sağlıklı Yaşam!

 

 

Uyku;  Dinlenmeyi sağlayan bir hareketsizlik hali olmasının yanında tüm vücudu, yaşama yeniden hazırlayan yenileme dönemidir. Uyku bozukluğu algılama kabiliyetini, duygu durumunu, bağışıklık sistemini etkileyebilir, hipertansiyon ve kalp krizi riskini de arttırabilir. Kendiniz için doğru ortopedik yatağı seçerek, kaliteli bir uykuya ve daha sağlıklı bir yaşama kavuşabilirsiniz.

 

Dünyada ki birçok araştırma merkezinde uzmanlar uyku kalitesini yükseltmek için çalışmalar yapmaktadır. Yapılan çalışmaların amacı, vücut boşluklarını doldurarak anatomik yapınızın ayaktayken bulunduğu formu, yatarken de sağlamasıdır. Ortopedik yataklar vücut boşluklarını doldurarak gerekli bütün ilave destekleri sağlayabilen yataklardır. İnsanların % 65?i yan yatış uyku pozisyonunda uyurlar. Yan yatış şekli bebeklerde ve küçük çocuklarda da rastlanan yatış şeklidir. Bu yatış şekli, vücudunuzda ki omurilik ve eklem dengesini bozarak kas problemlerine yol açabilmektir ve doğru yatak seçimi ile bu sorun çözülebilir.

 

 

 

 

 Yatağın kenarlarının çökmeye karşı mukavemeti artıran yüksek dansiteli süngerlerle özel havuzlama sistemi   
 Yatak yüzeyindeki elastikiyeti ve çökmeye karşı direnci artıran, vücut ağırlığını dengeli biçimde tüm yaylara dağıtan Bonel yay sistemi 
Yay karkasının her iki yüzeyinde bulunan, uzanma rahatlığı sağlayan sert keçe   
 Her iki yüzeyde de hijyenik ortamlarda üretilmiş elyaf   
 Yüksek yoğunlukta sünger   
 Tüm OPALİN markalı yataklarımızın dolgu malzemesi 2 yıl, yay karkası 10 yıl garantilidir.   
 Yatak Yüksekliği: 21 (+ -) 1cm.Garanti süresi Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER için ne kadar?
Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLERMidilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER Video

Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER Tanıtım Videosu, Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER videosu izle, Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER Tanıtım Videosu İzle, Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER seyret, Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER HD izle, Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER inceleme, Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 68

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Midilife aloe vera Tek Kişilik Ortopedik Yaylı yatak TÜM ÖLÇÜLER Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Avon Little Black Dress Vücut Losyonu 3 x 150 ML FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

62,82 TL

HEMEN AL