Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası

254,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası Tanıtım Videosu İzle

Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası Tanıtım Videosu, Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası videosu izle, Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası Tanıtım Videosu İzle, Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası seyret, Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası HD izle, Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası inceleme


Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

EVDE OFİSTE ÇALIŞMAK İÇİN İHTİYACINIZI KARŞILAYACAK HARİKA BİR ÜRÜN, 

DOSYA VE EVRAKLARINIZI KOYMAK İÇİN KULLANIŞLI RAFLAR, GENİŞ MASA ÖLÇÜLERİ VE  KOLAY KURULUM SAYESİNDE HIZLICA KURABİLİRSİNİZ .

BU ÜRÜNDE KULLANILAN MALZEME BİRİNCİ SINIF YONGA LEVHADIR.

RENK BEYAZDIR.

METAL AYAKLAR SİYAH RENKTİR.

AYAKLAR ÇELİK PROFİLDİR.


FIRINLANMIŞ ELOKTROSTATİK SİYAH BOYADIR. 


MASA ÖLÇÜLERİ :


YÜKSEKLİK:73 CM


GENİŞLİK  :120 CM


DERİNLİK  :60 CM DİR 

Garanti süresi Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası için ne kadar?
Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis MasasıÇalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası Video

Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası Tanıtım Videosu, Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası videosu izle, Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası Tanıtım Videosu İzle, Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası seyret, Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası HD izle, Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası inceleme, Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 96

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Çalışma Masası Metal Ayaklı Ofis Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Babybjörn Bliss Soft & Oyun Promo 3D Jersey Ana Kucağı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

3.790,15 TL

HEMEN AL