Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba

303,22 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba Tanıtım Videosu İzle

Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba Tanıtım Videosu, Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba videosu izle, Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba Tanıtım Videosu İzle, Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba seyret, Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba HD izle, Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba inceleme


Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

İMALATTAN

KAMPANYALI ŞOK FİYAT

TANITIMA ÖZEL  İNDİRİM

YÜKSEKLİK ve EĞİM AYARLI LAPTOP SEHPASI ve ÇALIŞMA MASASI

RENK : CORDOBA CEVİZ

4 ADET TEKER HEDİYEMİZDİR.


2017 / 01472 DOSYA NOLU BAŞVURU İLE TASARIM PANTENTİ KORUMASI ALTINA ALINMIŞTIR.

İSTER ÇALIŞMA MASASI,

 

İSTER LAPTOP MASASI,

 

İSTER ORTA SEHPA,

 

İSTERSENİZ SERVİS SEHPASI OLARAK KULLANIN.

 

  • SEHPA TABLASININ EĞİM FONKSİYONU SAYESİNDE KOLTUKTA OTURARAK ARKANIZA YASLANIN VE RAHATLIKLA BİLGİSAYARINIZI KULLANIN.

  • YÜKSEKLİĞİNİ OTURMA ŞEKLİNİZE GÖRE İSTEDİĞİNİZ GİBİ AYARLAYIN.

 

  • ERGONOMİK YAPISI SAYESİNDE AYAK KISMI OTURDUĞUNUZ   KOLTUK VEYA KANEPENİN ALTINA GİRECEK ŞEKİLDE TASARLANMIŞTIR.

 

  • SAĞLAM ESTETİK VE ÇOK YÖNLÜ BİR ŞEKİLDE YILLARCA KULLANABİLECEĞİNİZ BİR ÜRÜNDÜR.

 

  • E1 KALİTE 1.SINIF AHŞAP'dan  ÜRETİLMİŞTİR. 

 

  • YÜKSEKLİĞİNİ  55 cm ve 88 cm ARALIĞINDA AYARLAYABİLİRSİNİZ.

 

  • ELEKTROSTATİK BOYALI SİYAH AYAK.

 

  • TABLA ÖLÇÜSÜ: 42cm x 72cm'dir.

DİĞER RENK VE MODELLERİMİZ İÇİN MAĞAZAMIZI ZİYARET EDİNİZ.


Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba için ne kadar?
Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı CordobaLaptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba Video

Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba Tanıtım Videosu, Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba videosu izle, Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba Tanıtım Videosu İzle, Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba seyret, Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba HD izle, Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba inceleme, Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 76

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Laptop Masası ve Sehpası Yükseklik ve Eğim Ayarlı Cordoba Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
150X200 GELİŞİM YATAK ERGONOMİK VİSCO PED BAMBOO LİFLİ KUMAŞ FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

866,92 TL

HEMEN AL