Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı

735,17 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı Tanıtım Videosu İzle

Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı Tanıtım Videosu, Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı videosu izle, Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı Tanıtım Videosu İzle, Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı seyret, Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı HD izle, Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı inceleme


Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

ÜRÜN MODEL ADI TÜRKSİT RANGE MİNİ OYUNCU KOLTUĞU
ÜRÜN RENKLERİ KIRMIZI-YEŞİL-MAVİ-TURUNCU-SİYAH-SARI-PEMBE-GRİ
ÜRÜN ÖLÇÜLERİ  

Toplam Yükseklik

Sırt Yüksekliği

Oturma Yüksekliği

Kolların Yerden Yüksekliği

105 - 115 cm

60 cm

45 - 55 cm

62 - 69 cm

Genişlik

Kolların Dıştan Dışa Genişliği

50 cm

61 cm

Derinlik 50 cm
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ %100 Yerli üretim ( Koltuklarımızın tüm parçaları fabrikamızda üretilmektedir )
Uzun ömürlü ve kuvvetli amortisör
360 derece dönebilen SESSİZ ve PARKE ÇİZMEZ dayanıklı mobil tekerler
Çalışma ergonomisine uygun dayanıklı ve kullanışlı kolçaklar 
Yüksek dayanıklı  uzun ömürlü oturum süngeri.
Yükseklik ayarı
Geniş ve sağlam yıldız ayak
Kolay ve zahmetsiz kurulum
GARANTİ SÜRESİ 2 Yıl  
Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl  garantilidir .
YEDEK PARÇA Yedek Parça Tedarik Garantisi Sağlanmaktadır. ( Ücreti karşılığında )
KULLANIM ŞARTLARI Makam-Yönetici-Oyuncu Koltuklarımız ve Çalışma-Personel-Sekreter-Öğrenci Koltuklarımız Uluslararası normlara göre  üretilmiştir. Ürün üzerinde yapılan ergonomi ve dayanıklılık testleri sonucu ürün ilgili kategoride listelenmiş ve buna en uygun şekilde fiyatlandırılmıştır. Bu nedenle dayanıklılık testi üst sınırları üzerindeki şartlara kolayca maruz kalabileceği kurumsal ve ticari alanlarda özellikle çoklu (bir kişiden fazla, genel kullanıma açık) kullanıma maruz kalması durumunda garanti kapsamı dışında kalacaktır. Bu gibi durumlarda garanti şartlarında belirtilen ücretsiz değişim ve tamir ve parça değişimi söz konusu olamayacağı gibi ancak ücret karşılığı satış sonrası hizmeti verilebilecektir.
ÜRÜN KURULUMU Ürünlerimiz demonte (kurulu olmadan) kutulu halde teslim edilmektedir.
Kargo için hazırlanan özel kutular içinde kurulum için gerekli tüm malzemeler mevcuttur.
Ek olarak sadece tornavida gerekebilir.
Kolay ve hatasız kurulum için parçaların üzerinde numaralar bulunmaktadır. Montaj kılavuzunu takip ederek kolayca kurabilirsiniz.
Ürün kurulumu için 2 kişi tavsiye edilmektedir.
BAKIM VE TEMİZLİK Nemli bir bezle temizlenebilir.Detarjan gerektirmez. Su ve sıcak ile uzun süreli temasından kaçının.
KOLİ BİLGİSİ Ürün 1 Koliden oluşmaktadır
TESLİMAT SÜRESİ

Siparişlerinizde kargo ile gönderilen ürünler, sipariş tarihinden itibaren 3 ile 5 gün içerisinde üretilir ve adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir.

Teslimat adresinin merkeze olan uzaklığı teslimat süresinde değişikliğe neden olabilmektedir. Bu gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir. 


Garanti süresi Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı için ne kadar?
Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu KırmızıTürksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı Video

Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı Tanıtım Videosu, Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı videosu izle, Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı Tanıtım Videosu İzle, Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı seyret, Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı HD izle, Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı inceleme, Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 104

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu Kırmızı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Akat 2000 Original Unisex Parfüm EDT 100 ML FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

161,50 TL

HEMEN AL