Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ

1.955,00 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ Tanıtım Videosu İzle

PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ Tanıtım Videosu, PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ videosu izle, PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ Tanıtım Videosu İzle, PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ seyret, PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ HD izle, PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ inceleme


PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Papatya model çay setlerimiz 2+1+1 şeklinde satışta. Gürgen iskelet mükemmel işçilik ve kaliteli ithal baby face kumaşlarımız ile seçiminize göre özenle üretilip adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Ayaklar ayrı kutuda gönderilmektedir. Dilerseniz gold dilerseniz gümüş ayak ile seçtiğiniz kumaşlara kombin yapabilirsiniz. 22 danste sünger ve 1.sınıf gürgen iskelet kullanılmaktadır. Sorularınız için 553/4746728 watshap üzerinden ulaşabilirsiniz.
Garanti süresi PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ için ne kadar?
PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZPAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ Video

PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ Tanıtım Videosu, PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ videosu izle, PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ Tanıtım Videosu İzle, PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ seyret, PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ HD izle, PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ inceleme, PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 91

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
PAPATYA MODEL METAL AYAKLI ÇAY SETLERİMİZ Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Slazenger Active Sport Mavi Erkek Parfüm EDT 125 ML + 150 ML Deodorant FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

131,67 TL

HEMEN AL