Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı

764,15 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı Tanıtım Videosu İzle

Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı Tanıtım Videosu, Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı videosu izle, Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı Tanıtım Videosu İzle, Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı seyret, Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı HD izle, Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı inceleme


Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Masa Ayaklığı – Masa Ayakları – Metal Ayak
Ofis Toplantı Yemek Masası Ayağı

70 cm Ürün Özellikleri

  Ürün özelliği    : 50×30 mm ve 40×30 mm profil malzeme

 Et Kalınlığı       : 1,2 mm

 Yükseklik         : 70 cm

  Genişlik           : 60 cm 

40 cm Ürün Özellikleri

 Ürün özelliği    : 50×30 mm ve 40x30mm profil malzeme

 Et Kalınlığı      : 1,2 mm

 Yükseklik        : 40 cm

  Genişlik          : 30 cm

1 Takım (2 adet) fiyatıdır.

Elektrostatik siyah fırın boyalıdır. Darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Dayanıklı metal gövdeden üretilmiştir. Üretim sonrası kalite kontrolü yapılmaktadır.

Estetik, tasarım, dekoratif uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür.

Genel Bilgiler

Metal işleri üzerine kesinlikle kaliteden taviz vermiyoruz. Hassas ve kaliteli üretim ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Son yıllarda trend olan, retro ve otantik mekanlar oluşturmak isteyen siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Kendi masanızı tasarlayın ve metal ayaklarınızın siparişini verin. Ahşap, ağaç, kütük, sunta ve mdf, istediğiniz özelliklerde masa oluşturun. Kendinizin tasarlayacağı harika şık masalar ile otantik alanlar oluşturabilirsiniz. Evde, ofiste, bahçenizde ve her türlü masa tasarımlarınız da kullanabilirsiniz.

Ev, ofis, cafe vb. yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmış metal masa ayağı.  Bu üründe yüksek memnuniyet oranı bulunmaktadır.

Güçlü metal gövdeden üretilmektedir. Yüksek kalite elektrostatik fırın toz boya ile boyanır. Hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Özenle paketlenerek tarafınıza gönderilir. Paketleme bölümündeki çalışma arkadaşlarımız, siparişinizin elinize sapa sağlam ulaşması için ellerinden geleni yapacaklardır.

Satış sonrası iletişime geçmeniz halinde yardımcı olmak için bizlerde hazır bekliyor olacağız.

Nasıl/Nereye Monte Edilir?

?  Kuruluma hazır halde gelmektedir. Paketinden çıkartıp, üzerinde yer alan vidalar aracılığı ile montaj yapılacak yere monte edilmesi yeterlidir. (Ürün içerisinde montaj için gerekli vidaları gönderilmektedir)

?  Montaj bilgisi veya diğer sorular için 7/24 bizlere ulaşabilir ve aklınıza takılan soruları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Garanti süresi Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı için ne kadar?
Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa AyağıMasa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı Video

Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı Tanıtım Videosu, Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı videosu izle, Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı Tanıtım Videosu İzle, Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı seyret, Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı HD izle, Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı inceleme, Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 693

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Masa Ayağı Mermer Cam Kütük Ahşap Metal Masa Ayağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Gabrini Silicone Brush Longlash Uzun Görünüm Mascara x 2 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

33,92 TL

HEMEN AL