Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı

634,30 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı Tanıtım Videosu İzle

Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı Tanıtım Videosu, Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı videosu izle, Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı Tanıtım Videosu İzle, Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı seyret, Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı HD izle, Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı inceleme


Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

? ??? ?
Ürünün detaylı ölçüleri ürün fotağraflarında belirtilmiştir.

Paket İçeriği:
1 Adet Çalışma Masası
Kolay Kurulum Şablonu ve Bağlantı Aksesuarları
 
 
 
 
1. Sınıf Hammadde İle Üretim:
Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve çocuk sağlığı standartlarına uygundur. Ürünlerimiz 18 mm kalınlığında halk arasında Suntalam-Suntalem olarak bilinen, sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen Avrupa E1 kalite standartlarında yonga levhalardan üretilmiştir. Ürünlerimizde kullanılan bağlantı parçaları, kulplar, vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi birinci kalite olup TSE’ ye uygundur. Bağlantı sistemi olarak mümkün olan tüm bölümlerde öncelikle minifiks, kavela ve kabin vidası tercih ederek üretim yapılmaktadır, bu sayede ürünü defalarca ve zahmetsizce söküp kurabilirsiniz. 
 
 
 
Kolay Kurulum:
Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum şeması, tüm vida vb bağlantı elemanları ürün paketinde bulunmaktadır. Yıldız tornavida ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. Daha kolay bir kurulum için tüm parçaların üzerinde numaralar bulunmaktadır. 
 
 
 
Uluslararası Standartlarda Paketleme: 
Satın aldığınız ürünlerin hiç bir zarar görmeden tarafınıza ulaştırılabilmesi için uluslararası kabul görmüş standartlarda dolgu malzemeleri kullanılarak paketleme yapılmaktadır.
 
 
Garanti:
Tüm ürünlerimiz üretim ve işçilik hatalarına karşı, ürünün tüm parçaları dahil olmak üzere fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir.
Garanti süresi Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı için ne kadar?
Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal AyaklıRani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı Video

Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı Tanıtım Videosu, Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı videosu izle, Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı Tanıtım Videosu İzle, Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı seyret, Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı HD izle, Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı inceleme, Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 93

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Rani C6 Çalışma Ofis Bilgisayar Masası Metal Ayaklı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
30*30 2MM U Perfore Profil 2mt FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

89,23 TL

HEMEN AL