Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench

211,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench Tanıtım Videosu İzle

aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench Tanıtım Videosu, aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench videosu izle, aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench Tanıtım Videosu İzle, aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench seyret, aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench HD izle, aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench inceleme


aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

 • Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench
 • Ürünün Ölçüleri
 • Yükseklik : 42 cm · Boy : 90 cm · En : 45 cm
 • Üründe silinebilir dokuma ithal kumaş kullanılmaktadır. 
 • Ayakları beyaz plastik malzemeden yapılmıştır. Zemine zarar vermez ve ses yapmaz. · Şık görünüme sahiptir ve uygun ebatlarıyla fazla yer kaplamaz. · Yüksek ayakları sayesinde ürünümüzün altını kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Hafiftir ve kolay taşınabilir.
 • Kumaş renkleri görsele göre 1-2 ton açık veya 1-2 ton koyu olabilir.
 • Kurulum ve Teslimat:· Ürünlerimiz 2 parça halinde demonte olarak gönderilmektedir. · Ayaklarını basit el aletleriyle monte ederek kurulumu 5 dakika içerisinde rahatlıkla yapabilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra biz hep yanınızdayız. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda 15 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Çözüm süreci hemen başlatılır, memnuniyetsizliğiniz anında giderilir.
 • Kalite ve şıklıktan taviz vermeyenlere
 • O zaman 'aldagelsin' :)

 • Ürün Değişim ve İade Koşulları:  Ürün iadesinin kabul edilmesi için: Ürünün orijinal kutusu/ambalajı bozulmamış, hasarsız, eksiksiz, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Aksi durumlar için ürün zarar bedeli satın almış olduğunuz satış platformu yetkilisine bildirilecektir. Ürünlerin size sağlam bir şekilde ulaşmasında paketleme standartları çok önemlidir. Lütfen ürünü iade etmeden önce eğer ürünü paketinden çıkarmışsanız aynı standartta yeniden paketleyiniz. Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. Kurulum ve montajı yapılan ürünler için kesinlikle iade işlemi yapılamamaktadır
  Önemli Uyarı: Siparişinizi teslim alırken lütfen kontrol ediniz pakette herhangi bir hasar görürseniz kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturunuz. İade ve değişim kuralları gereği hasar tespit tutanağı tutulmadan sipariş iptali yapılan paketlerin iadeleri kabul edilmemektedir
Garanti süresi aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench için ne kadar?
aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Benchaldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench Video

aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench Tanıtım Videosu, aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench videosu izle, aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench Tanıtım Videosu İzle, aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench seyret, aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench HD izle, aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench inceleme, aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 90

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
aldagelsin Kapitoneli Ayak Ucu Kapı Önü Antre Bench Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Gön Hakiki Deri Düz Bantlı Erkek Terlik 45045 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

177,45 TL

HEMEN AL