Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak

492,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak Tanıtım Videosu İzle

Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak Tanıtım Videosu, Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak videosu izle, Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak Tanıtım Videosu İzle, Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak seyret, Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak HD izle, Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak inceleme


Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

PYCg9X

 

 

 

sWfQ2u

 

 

 

 

6crgwc

 

 


 
 

 

 

HEYNER GARDEN BAMBOO YAYLI YATAK ÖZELLİKLERİ

 

  Yatağın kenarlarının çökmeye karşı mukavemeti artıran yüksek dansiteli süngerlerle özel havuzlama sistemi
 Yatak yüzeyindeki elastikiyeti ve çökmeye karşı direnci artıran, vücut ağırlığını dengeli biçimde tüm yaylara dağıtan Bonel yay sistemi
Yay karkasının her iki yüzeyinde bulunan, uzanma rahatlığı sağlayan sert keçe
Her iki yüzeyde de  elyaf
Yüksek yoğunlukta sünger
 
Yatak Yüksekliği: 21 cm.
 ( + - 1 CM )

 

 

YATAK ÜZERİ KAPİTONE BAMBOO DESENLERİ FARKLILIK GÖSTEREBİLİR

 

 

 

 

 

ALICI TARAFINDAN YANLIŞ ÖLÇÜ OLARAK SİPARİŞ VERİLEN ÜRÜNLERDE 

KARGO BEDELİ ALICILARA AİTTİR..

LÜTFEN SİPARİŞLERİNİZDE ÖLÇÜLERDEN EMİN OLUNUZ..

 

 

 

ÖNEMLİ NOT:

 

YATAĞINIZ KARGOLAMA VE TAŞIMA SIRASINDA ZARAR GÖRMEDEN SİZE ULAŞMASI İÇİN

 

FİRMAMIZ TARAFINDAN VAKUMLANARAK PAKETLENİR

 

KULLANMADAN ÖNCE 12 SAAT AÇIK ŞEKİLDE BEKLETİLMELİDİR

 

 

 

FİRMAMIZDAN ÜRÜNLERİNİZ KONTROL EDİLİP ZARAR GÖRMEYECEK ŞEKİLDE PAKETLENİR KARGO YETKİLİLERİNE TESLİM EDİLİR.

ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA KARGO YETKİLİSİNİN YANINDA AÇINIZ.

PAKETİNİZDE BİR DEFORMASYON VAR İSE GÖREVLİNİN RAPOR TUTMASINI İSTEYİNİZ.

İADE OLAN ÜRÜN TARAFIMIZA ULAŞTIKTAN SONRA GEREKLİ KONTROL YAPILARAK,DEĞİŞİM İSTEK VE İADE NEDENLERİNİZ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK İŞLEM TAMAMLANIR.

 

 

 

 

 
 
İADE VE DEĞİŞİMLER YALNIZCA ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ           MNG KARGO          İLE KABUL EDİLMEKTEDİR...
LÜTFEN FARKLI BİR KARGO ŞİRKETİ İLE GÖNDERİM YAPMAYINIZ....
 
* İade Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir         .
 
 
İade ve Teslimatla ilgili önemli bilgiler
 
*Siparişin üzerinden 1 haftayı aşan sürede ürün iadesi kabul edilmemektedir. Kırık hasarlı, yanlış veya eksik ürün gibi iadeler kurye kapınızdayken tutanak tutulduğu takdirde kabul edilecektir. Kargo şirketinden paketi teslim aldığınıza dair imza, ürünü hasarsız ve doğru teslim aldığınızı belirten bir imzadır.
 
* Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, üründeki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir.
 
* İade işlemlerinde, faturanın tüm nüshalarının (2 kopya) ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.


Garanti süresi Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak için ne kadar?
Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı YatakHeyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak Video

Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak Tanıtım Videosu, Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak videosu izle, Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak Tanıtım Videosu İzle, Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak seyret, Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak HD izle, Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak inceleme, Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 89

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Heyner Garden Ortopedik Tek Kişilik Yatak Bambu desen Yaylı Yatak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Oral-B iO9 Şarjlı Diş Fırçası Siyah FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

3.390,69 TL

HEMEN AL