Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak

1.870,00 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak Tanıtım Videosu İzle

Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak Tanıtım Videosu, Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak videosu izle, Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak Tanıtım Videosu İzle, Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak seyret, Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak HD izle, Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak inceleme


Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

ARMENS ÇAY SETİ 
                                             Ürün görsellerindeki renkler kullandığınız cihaza göre ufak farklılıklar gösterebilmektedir !!

ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE %100   ORİJİNAL

 ÜRÜN GARANTİLİ EN UYGUN FİYAT ÜCRETSİZ KARGO  

FARKLI RENK SEÇİMLERİNİZDE  MESAJ YOLU İLE İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.  

ÇAY SETİ VE KOLTUK TAKIMINDA RENK KOMBİNASYONUNU DİLEDİĞİNİZ ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. MAĞAZA SORU SOR KISMINDAN İSTEDİĞİNİZ RENKLERİ YAZABİLİRSİNİZ. SİPARİŞTEN SONRA FİRMAMIZ SİZİNLE İLETİŞİME GEÇECEKTİR.


 Kullanılan döşeme malzemeleri Avrupa normlarına uygun olup , kumaşlarımız anti-bakteriyel , kolay temizlenme ve renk haslığı testlerinden geçmiştir. Ürünlerdeki kullanılan ayak kısımlarının tamamı çelik konstrüksiyon olup , statik konveyör hatlarda elektro statik boyanmıştır.Sandalye içinde kullanılan iç aksam çelik konstrüksiyondur. Masa yüzeyleri dokulu yüzey olup 1. Sınıf endüstriyel malzemelerden kullanılmıştır.

 Ürünlerimiz kendi üretimimizdir.     

Ürün Özellikleri
 • Ürünler kendi üretimimizdir.
 • Ürünlerde kullanılan kumaş 1. sınıf NUBUK kumaştır.
 • Silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir.
 • 22 dns sünger yoğunluğu, sınıfının en rahat oturma alanına sahip çay setleri
 • Ürün iskeleti tamamen gürgendir.
 • Ürün ölçüleri görsellerde detaylı olarak yer almaktadır.

Ürünler kargoda hasar görmemesi için demonte olarak gönderilmektedir. şarjlı veya elektrikli matkap yardımıyla evinizde kolayca kurabilirsiniz. Kurulum aşamasında lütfen ürün paketinin içerisinde gönderilen kurulum kılavuzu adımlarını takip ediniz.   Kurulum konusunda yardım almak için mağazamızla iletişime geçebilirsiniz. 
 

            Ürün Bakım Talimatı : 

 • Ürünlerinizin renklerini korumak için direk olarak güneş ışığına maruz bırakmayınız.
 • Kumaş ürünlerde  sabun ve nemli bez ile temizleyebilirsiniz.
 • Ürünlerinizi asla yıkamayınız.
 • Ürünlerinizi aşırı nemli ve ıslak ortamlardan koruyunuz, aksi halde krom ve ahşap yüzeylerde bozulmalar oluşabilir.
 • Ürünlerinizin krom ve ahşap yüzeylerini kuru bez ile temizleyebilirsiniz.
 • Ürünlerinizin temizliğinde deterjançamaşır suyuyağ çözücü ve benzeri temizlik ürünleri ve/veya kimyasallar (tineralkol, kolonya vb.) asla kullanmayınız.
 • Açık renkli kumaş ürünlerde kot ve koyu renkli giysilerin, ter ile birlikte deriye renk salabileceğini unutmayınız.

Sevkiyat Bilgisi:

 • Karton kutu içerisinde demonte sevk edilmektedir.
 • Nakliye teslimi kargo ile bina önü teslim seklindedir.
 • Ürününüzü kargodan teslim alırken; pakette herhangi bir ezilme, ıslanma, yırtılma vb. durumlar olup olmadığını muhakkak kontrol ederek teslim aliniz.
 • Eğer hasar durumu söz konusu ise, kargo hasar tespit tutanağı tutturunuz.

  Sevkiyat ile ilgili Önemli Bilgiler:

 • Siparişinizin ulaşacağı adres il merkezinde olmayıp, ilçe ya da kasaba gibi mobil bölgelerde ise Kargo firmalarının dağıtım yaptığı farklı günlerde teslimat söz konusu olabilmektedir.
 • Bulunduğunuz bölge kargo firmalarının dağıtım alanı dışında ise (Örneğin bir köy olabilir) lütfen bulunduğunuz yere en yakın kargo firması ve şubesini sipariş vermeden tespit edip, kargo adresi olarak Kargo şubesini seçiniz. Bu durumda teslimat süresinin uzamasının önüne geçebilirsiniz. Kargonun ulaşamadığı bölgelerde sipariş verdiğiniz ürünleri, en yakın şubeden şahsın teslim alması gerekmektedir.

Garanti süresi Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak için ne kadar?
Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve AyakArmens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak Video

Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak Tanıtım Videosu, Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak videosu izle, Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak Tanıtım Videosu İzle, Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak seyret, Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak HD izle, Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak inceleme, Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 456

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Armens 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ayak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Woon Ses Bombası Mini Bluetooth Hoparlör FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

59,50 TL

HEMEN AL