Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF

709,24 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF Tanıtım Videosu İzle

ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF Tanıtım Videosu, ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF videosu izle, ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF Tanıtım Videosu İzle, ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF seyret, ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF HD izle, ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF inceleme


ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar  • Tv ünitemiz, hacimsel olarak 180cm genişliği, 30cm derinliği ve yerden 46.5cm yüksekliği ile TV’niz için gayet yeterli bir kullanım alanına sahiptir.
  • Tv ünitemizin orta raf genişliği 70cm ve orta raf yüksekliği 13cm’dir.
  • Tv ünitemizde 2 adet duvar rafı bulunmaktadır. Bunların genişlikleri 75cm, yükseklikleri 15cm ve derinlikleri 17cmdir.
  • 15cm’lik suya dayanıklı, uzun ömürlü ve dayanıklı sert plastik ayak kullanmamızın avantajı ile kirlenmeye, toz biriktirmeye müsait olan alt tarafların temizliğini rahatlıkla yapabileceksiniz.
  • Tv ünitemiz de, diğer bütün ürünlerimiz gibi kısa ömürlü bir ürün değildir, uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanabilmeniz için tasarlanıp imal edilmiştir. Bu yüzden ürünümüze güveniyor ve 7(Yedi) yıl garanti veriyoruz.
  • Kullanılan özel montaj elemanları ile ürünümüz ekstra yükler altında sorunsuz çalışacak, defalarca sökülüp takılsa bile ilk günkü kurulum performansını verecektir.
  • Ürünümüzün tamamı Sağlık Dostu E1 Sertifikalı 18mm kalınlığında 1. Kalite MDFlam’dan imal edilmiştir.
  • Ürünümüzde 0,8 mm kurşun içermeyen Pvc kenar bandı kullanılmıştır.
  • Arkalık olarak 4mm’lik kaliteli Mdf kullanılmıştır.
Garanti süresi ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF için ne kadar?
ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDFZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF Video

ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF Tanıtım Videosu, ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF videosu izle, ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF Tanıtım Videosu İzle, ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF seyret, ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF HD izle, ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF inceleme, ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 81

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ZENİT 180cmRaflı Tv Ünitesi - Beyaz Tamamı 1. Kalite MDF Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
HP 15S-FQ2045NT2 i3-1115G4 8 GB 256 GB SSD 15.6" W10Pro Dizüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

6.290,00 TL

HEMEN AL