Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz

396,10 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz Tanıtım Videosu İzle

Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz Tanıtım Videosu, Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz videosu izle, Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz Tanıtım Videosu İzle, Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz seyret, Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz HD izle, Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz inceleme


Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: Genişlik: 120 cm

                                 Yükseklik: 73,8 cm

                                Derinlik: 58 cm

MALZEME: Gövde 18 mm E1 kalite Suntalam

                      Minifiks ve kavela bağlantılı

 

MONTAJ: Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Paketler de gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme paketi, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu çıkmaktadır. Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır. Kurulum müşteriye aittir.

 

TESLİMAT BİLGİSİ: Ürünü kargodan teslim alırken paketler mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı ve kargo yetkililerine hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.

 

ÜRETİM SÜRECİ: Üretim süreçlerimizin tamamı bilgisayar kontrollü makinalar ile yapılmaktadır, ayrıca üretim öncesi test ürünleri üretilerek üretimde oluşabilecek sorunların önüne geçilmektedir. Üretim aşamasında, paketleme aşamasında ve kargo öncesi tüm ürünlere kalite kontrol süreçleri uygulanmaktadır. Tarafınıza gönderilen üründe herhangi bir üretim hatası olması durumunda konuyla ilgili bizi bilgilendirdiğinizde parça değişimi ile çözülebilecek bir sorunsa yeni parça / parçalar gönderilmektedir.

 

SATIŞ SONRASI HİZMET: Satış sonrası hizmetlerinden daha kolay faydalanabilmek için montaj şeması, garanti belgesi ve ürünün faturasını mutlaka saklayınız.

 

ÜRÜN DEĞİŞİMİ VE İADE KOŞULLARI: Ürünü satın almadan önce ürün açıklamalarını ve teknik bilgilerini kontrol etmenizi önemle rica ederiz.

 

Ürünümüz sıfır, adınıza faturalı ve garantilidir.

Garanti süresi Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz için ne kadar?
Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-BeyazMissia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz Video

Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz Tanıtım Videosu, Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz videosu izle, Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz Tanıtım Videosu İzle, Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz seyret, Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz HD izle, Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz inceleme, Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 89

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Ceviz-Beyaz Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Vestel 32FA9500 32" Uydu Alıcılı Full HD Android Smart LED TV FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

3.059,15 TL

HEMEN AL