Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA

934,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA Tanıtım Videosu İzle

MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA Tanıtım Videosu, MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA videosu izle, MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA Tanıtım Videosu İzle, MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA seyret, MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA HD izle, MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA inceleme


MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

ÖLÇÜLER GÖRSELLERDE MEVCUTTUR.

 

Tv Sehpası Ölçü

Genişliği : 180 cm
Yükseklik : 44 cm
Derinliği : 30 cm

 

 

Orta Sehpa Ölçü

Boy : 90 cm
En : 60 cm
Yükseklik : 37 cm

 

Ürün Renkleri

ANTRASİT-MERMER

 

Ürün Malzemesi
18 mm kalınlığında A Kalite yonga levha ve 1. sınıf pvc bant kullanılmıştır. 

Ürünün görselliğini üst seviyelere taşıyan MOTİFLER parçaların üzerinde hazır halde gönderilecektir.

Ayaklar, ürün ve üzerindeki doğal aksesuar ağırlığına dayanıklı PVC malzemeden üretilmiştir.

 

Ürün Montaj Bilgileri
Kurulum için gerekli olan tüm parçalar, aksesuarlar ve montaj talimatı ile birlikte ürünümüz paketlenmiştir.

Paketin içerisinden çıkan montaj talimatı ile ürününüzü keyifle kullanıma hazırlamanız hedeflenmiştir.

 

Kalite,Tescil ve Garanti Bilgileri
Tüm ürünlerimiz TSE belgeli malzemeler kullanılarak imal edilmiştir.
27 Haziran 1995 tarih ve 22326 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 554 sayılı Endüstriyel Tasarımların Korunması Kanun Hükmünce Kararnameye göre tescilli ve koruma altındadır.

Tüm ürünlerimiz firmamız altında 2 Yıl Garantilidir.

Teslimat ve Satış Sonrası Hizmet
Ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz Kargo ile kapınıza kadar teslim edilmektedir.
Teslimat sırasında lütfen ürün irsaliyesi ile ürününü kontrol ederek teslim alınız. 
Ürün paketinde bir hasar olması durumunda tutanak tutturarak tarafımıza bilgi veriniz.

Garanti süresi MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA için ne kadar?
MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPAMODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA Video

MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA Tanıtım Videosu, MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA videosu izle, MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA Tanıtım Videosu İzle, MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA seyret, MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA HD izle, MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA inceleme, MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 119

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
MODATTE_YAKUT_SALON TAKIMI_ANTRESİT_MERMER_TV ÜNİTESİ_ORTA SEHPA Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
5 Adet Lionel Gözlük Temizleme Spreyi Ve Mikrofiber Bez FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

55,17 TL

HEMEN AL