Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı

764,92 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı Tanıtım Videosu İzle

Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı Tanıtım Videosu, Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı videosu izle, Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı Tanıtım Videosu İzle, Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı seyret, Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı HD izle, Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı inceleme


Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

ÜRÜN MODEL ADI OFİSİNHAZIR SPİDER YÖNETİCİ & OYUNCU KOLTUĞU
ÜRÜN RENKLERİ SİYAH - BEYAZ - KIRMIZI - YEŞİL - MAVİ -TURUNCU - PEMBE
ÜRÜN ÖLÇÜLERİ  
Yükseklik 73 cm
Genişlik 51 cm
Derinlik 52 cm
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ %100 Yerli üretim ( Koltuklarımızın tüm parçaları fabrikamızda üretilmektedir )
  Uzun ömürlü ve kuvvetli amortisör
  360 derece dönebilen SESSİZ ve PARKE ÇİZMEZ dayanıklı mobil tekerler
  Çalışma ergonomisine uygun dayanıklı ve kullanışlı kolçaklar 
  Yüksek dayanıklı  uzun ömürlü oturum süngeri.
  Yükseklik ayarı ve ayarlanabilir yaslanma sertliği
  Geniş ve sağlam yıldız ayak
  Kolay ve zahmetsiz kurulum


YEDEK PARÇA Yedek Parça Tedarik Garantisi Sağlanmaktadır. ( Ücreti karşılığında )
KULLANIM ŞARTLARI Makam-Yönetici-Oyuncu Koltuklarımız ve Çalışma-Personel-Sekreter-Öğrenci Koltuklarımız Uluslararası normlara göre  üretilmiştir. Ürün üzerinde yapılan ergonomi ve dayanıklılık testleri sonucu ürün ilgili kategoride listelenmiş ve buna en uygun şekilde fiyatlandırılmıştır. Bu nedenle dayanıklılık testi üst sınırları üzerindeki şartlara kolayca maruz kalabileceği kurumsal ve ticari alanlarda özellikle çoklu (bir kişiden fazla, genel kullanıma açık) kullanıma maruz kalması durumunda garanti kapsamı dışında kalacaktır. Bu gibi durumlarda garanti şartlarında belirtilen ücretsiz değişim ve tamir ve parça değişimi söz konusu olamayacağı gibi ancak ücret karşılığı satış sonrası hizmeti verilebilecektir.
ÜRÜN KURULUMU Ürünlerimiz demonte (kurulu olmadan) kutulu halde teslim edilmektedir.
  Kargo için hazırlanan özel kutular içinde kurulum için gerekli tüm malzemeler mevcuttur.
  Ek olarak sadece tornavida gerekebilir.
  Kolay ve hatasız kurulum için parçaların üzerinde numaralar bulunmaktadır. Montaj kılavuzunu takip ederek kolayca kurabilirsiniz.
  Ürün kurulumu için 2 kişi tavsiye edilmektedir.
BAKIM VE TEMİZLİK Nemli bir bezle temizlenebilir.Detarjan gerektirmez. Su ve sıcak ile uzun süreli temasından kaçının.
KOLİ BİLGİSİ Ürün 1 Koliden oluşmaktadır
TESLİMAT SÜRESİ Siparişlerinizde kargo ile gönderilen ürünler, sipariş tarihinden itibaren 3 ile 5 gün içerisinde üretilir ve adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir.
  Teslimat adresinin merkeze olan uzaklığı teslimat süresinde değişikliğe neden olabilmektedir. Bu gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
  Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir. 
   
Garanti süresi Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı için ne kadar?
Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak KırmızıOfisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı Video

Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı Tanıtım Videosu, Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı videosu izle, Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı Tanıtım Videosu İzle, Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı seyret, Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı HD izle, Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı inceleme, Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 92

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ofisin Hazır Spider Oyuncu Koltuğu Krom Ayak Kırmızı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lsound Lmt02 Mikrofon Tutacağı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

60,27 TL

HEMEN AL