Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak

593,99 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak Tanıtım Videosu İzle

Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak Tanıtım Videosu, Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak videosu izle, Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak Tanıtım Videosu İzle, Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak seyret, Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak HD izle, Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak inceleme


Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

 

 

 

 

          

 

 

 

 

Maxi Cosi Cotton Yaylı Bebek Yatağı

 

Birçok çocuğun günün yorgunluğunu attığı yegane yer yataklarıdır. Bu yüzden de çocuklarımızın sağlıkları ve gelişimi için seçeceğimiz yataklar oldukça önemlidir. Bu konuda dikkat etmemiz gereken en önemli unsurlardan en başında yatağın doğal ve sağlıklı olmasıdır. Özellikle daha gelişim çağında olan çocuklarımızın omurga, bel ve boyun sağlığını direk olarak ilgilendiren yataklar konusunda bilgili ve doğru tercihler yapmamız gereklidir. Yataklarda kullanılan kumaşın kalitesi veya kullanılan keçeler yatağın doğallığı ve konforlu olmasını sağlayan etkenlerdendir. Tabi bunlardan belki  de en önemlisi yataklarda kullanılacak olan yaylardır. Yaylar sayesinde yataklar dik ve sağlam dururlar bu sebeple yayın kalitesi ve kullanıldığı noktalar oldukça önemlidir. Yayların yatağın içerisine homojen dağılması vücut açısından çok da sağlıklı olmayacaktır. Bu sebeple de kullanılacak olan yaylarda ki teknoloji oldukça önemlidir. Yaylı Yatak Cotton Kumaşlı çocuk yataklarında kullanılan yay teknolojisi ve malzeme kalitesi çocuklar için oldukça yararlı ve sağlıklı olacaktır.

 

Maxi Cosi Gold Yaylı Yatak Cotton Kumaşlı 

 

Yaylı Yatak Cotton Kumaşlı Maxi Cosi çocuk yataklarının yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi ve ham maddesi sağlıklı olması için doğru seçilmiş ve uygulanmıştır. Cotton kumaşının özel bir örgü ile yapılması yatağın konforunu arttıran oldukça önemli bir etkendir. Yaylı Yatak Pamuk Kumaşlı çocuk yataklarının üzerinde bulunan sert Thermofelt keçe sayesinde yatak üzerinde bulunan ağırlık belli bir düzen içinde yayılarak konforu sağlamış olur. Yatakların üzerindeki ağırlığı doğru bir şekilde yayarak taşıması vücut sağlığı için oldukça önemlidir. Özellikle gelişme çağında olan çocukların omurga sağlığı açısından yatağın üzerinde ki ağırlığı doğru taşıması direk olarak omurga ve boyunu etkileyecektir. Yatakta kullanılan elyafın kalitesi yatağı daha konforlu ve sağlıklı yapmaktadır.

 

 


 

Konforun Adresi Cotton Kumaşlı Yataklar

 

Yataklarda bulunan cotton kumaş sayesinde doğanın saflığı ve hijyeni odanıza geliyor. Cotton kumaşlı ürünlerin en önemli özellikleri yüksek gramaj cotton örme kumaşının yatak üzerine doğru ve ölçülü bir şekilde dağıtılmış olmasıdır. Yatağın içerisinde bulunan dolgu malzemesi ile büyük derecede desteklenen cotton kumaşlı yataklar en keyifli ve sağlıklı uyku ortamını sağlıyor. Süngerin yumuşak olması vücuda direk olarak etki edeceğinden dolayı büyük bir ferahlık ve konfor sağlayacaktır. Çocuklarınızın rahatça uyku sürecekleri bu yataklar sizler için en doğru karar olacaktır. Yaylı Yatak Cotton Kumaşlı çocuk yataklarında kullanılan yayların yüksek teknoloji ile üretilmesi sonucu yatak kendi içerisinde hava akımını sağlayacak ve doğal bir hal alacaktır. Bu sebeple yataklarınızın hava alması ve bu hava sirkülasyonunu sürekli kılması oldukça önemlidir. Doğal olan her malzeme hava akımını kendi içerisinde sağlamalıdır. İşte bu yüzden de pamuk kumaşlı yataklar kendi içerisinde hava sirkülasyonunu sağlayarak daha sağlıklı ve vücut için daha doğal olacaklardır.

 

Uzun Ömürlü ve Hijyenik Kullanım

 

Bonel yay sistemi üzerine kurulmuş olan Sluupy Cotton Kumaşlı Yaylı Yatak, çocuk yatakları vücut için sağlıklı olmakla beraber deformasyonlara karşı daha dayanıklıdırlar. Yay sisteminin yatak içerisinde doğru yerleştirilmesinden dolayı yatağın hava alması sağlanır bu sebeple de yatak içerisinde bulunan yaylar da deformeye uğramaktan kurtulmuş olur. Böylece yataklarda kullanılan yayların kaliteli malzemelerden teknoloji de kullanılarak üretilmesinin bir sonucu da yüksek dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarıdır. Kumaşların uygun derecede kaliteli olması ve hava alması aynı zamanda hijyenik de olmalarını sağlar. Aynı zamanda kumaşların yıkanabilir olması da kullanıcılara sunulan bir diğer kolaylıktır. Eğer sizlerde çocuklarınız için en doğru yatağı seçmek istiyorsanız Maxi Cosi Pamuklu Yaylı Yatak çocuk yataklarına bakmayı asla ihmal etmeyin. Unutmayın sağlıklı uyku sağlıklı yaşam demektir.

 

 

Bonel Yay Sistemleri

 

Pamuklu yaylı yataklarda   kullanılan bonel yay sistemleri diğer yay sistemlerinden oldukça farklıdır. Bonel yay sistemlerinde yatak içerisinde bulunan her noktada yayların bulunmasını sağlamaktadır. Bu yay sistemlerinin sahip olduğu bu özellik kişinin yatağa yattığı sırada vücudunun her noktasının kavranmasına yardımcı olmaktadır. Vücudu tamamen saran ve tutan bu sistem ile bel ve sırt ağrısı yaşayan kişiler aradıkları rahat bir uykuyu bununla yakalayabilmektedirler. İskelet sistemimizde bulunan her bir noktaya basınç uygulayan ve boşlukta kalmamasını sağlayan bu sistemlerin kulanım ömrü de diğer yay sistemlerine göre daha fazladır. Bonel yay sistemleri hem kullanım ömürleri uzun hem de sağlığınızı korumanıza yardımcı olmaktadır.

 

 

 

 

Garanti süresi Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak için ne kadar?
Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatakMaxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak Video

Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak Tanıtım Videosu, Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak videosu izle, Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak Tanıtım Videosu İzle, Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak seyret, Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak HD izle, Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak inceleme, Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 89

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Maxi Cosi Gold 90x190 Soft Ortopedik Yaylı yatak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Profilo BMA5102EV 5 Programlı 13 Kişilik Ankastre Bulaşık Makinesi FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

4.359,69 TL

HEMEN AL