Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF

1.678,58 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF Tanıtım Videosu İzle

Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF Tanıtım Videosu, Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF videosu izle, Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF Tanıtım Videosu İzle, Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF seyret, Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF HD izle, Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF inceleme


Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

* Karyola 100 x 200 yataklarla, yavru karyola ise 90 x 190 yataklarlauyumlud ur.

* Modüler yapısı sayesinde evinizde yer kaplamayacak, yaşam alanınızı kısıtlamayacaktır.

* Fiyata yataklar dahil değildir, sadece karyola fiyatıdır.         

* Uzunluk:   205 cm,
* Genişlik:  105 cm,
* Yükseklik:96cmdir .              
* Renk:           Mat Beyaz  
* Malzeme:   Tamamı 1. Kalite 18mmlik MDF'den üretilmiştir. Kenar bandı olarak 0,80mm kurşun içermeyen PVC kenar bandıkullanılmıştır.   Yatak altlarına tabanlık olarak ham sunta kullanılmıştır.

* Montaj elemanı olarak minifiks kullanılmıştır.  Bu sayede çirkin vida izlerinden kurtulacak ve mobilyanızı defalarca söküp tekrar kurabileceksiniz. 

* Köşelere ilave ettiğimiz L Bağlantı demirleriile sağlamlık konusunda aklınızda en ufak bir soru kalmayacaktır.                                                                                                                                                                                                                                   
* İşçilik ve malzeme kaynaklı sorunlar 3 yıllık garanti kapsamındadır. Mailinize yollayacağımız fatura garanti belgesi yerine geçmektedir. 

* Kargonuz hasarlı geldiyse eğer mutlaka hasar tespit tutanağı tutturunuz. Ardından bizimle iletişime geçip destek alabilirsiniz.
Garanti süresi Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF için ne kadar?
Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDFSelen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF Video

Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF Tanıtım Videosu, Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF videosu izle, Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF Tanıtım Videosu İzle, Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF seyret, Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF HD izle, Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF inceleme, Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 101

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Selen MDF Yavrulu Karyola Beyaz - Tamamı MDF Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
ŞURA Ecem Tek Çeyiz Sandığı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

203,15 TL

HEMEN AL