Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK

1.195,13 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK Tanıtım Videosu İzle

120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK Tanıtım Videosu, 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK videosu izle, 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK Tanıtım Videosu İzle, 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK seyret, 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK HD izle, 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK inceleme


120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar
ÇİFT YÖNLÜ HEYNER ORTOPEDİK YAYLI YATAK

İki tarafında da farklı malzemelerin kullanımı ile çift yüzünün de kullanılması sağlanmıştır. Bu sayede yatak yönünün çevrilmesi ile daha uzun ömürlü kullanım amaçlanmıştır. Ürünün her yön değişiminde yeni bir yatakta uyuma konforunu hissedeceksiniz. Yaz aylarında bamboo kumaş kısmını Kış aylarında ise organic cotton kumaş kısmının kullanılması tavsiye edilir.

BAMBOO KUMAŞ ÖZELLİKLERİ ( YAZ AYLARINDA KULLANIM ) 

Hafif bir dokuya sahip olduğu için serinlik, bambunun kendine has bir    özelliği   . Çok iyi nem çekmesi ve hava geçirgenliği sağlayarak bedenin nefes almasına yardımcı olması, yaz ayları için tercih edilmesine neden oluyor. Merserize işlemi gerektirmeyecek kadar parlak. Vücut terini pamuktan daha hızlı emiyor.


ORGANİC COTTON KUMAŞ ÖZELLİKLERİ ( KIŞ AYLARINDA KULLANIM )


Kumaşlar onlarca çeşidi ile hayatın her alanında kullanılan dokuma veya örme ürünlerdir. Tarihte ilk kullanımı ketenle başlamış olup sonra yün, pamuk ve ipekle devam etmiştir. Günümüzde en sağlıklı kumaş türü    pamuklu kumaş    olarak bilinmektedir. Vücudun hava almasını sağlar, terletme yapmaz, vücut ısısını muhafaza eder.    Organik kumaşların tercih edilmesi sağlıklı bir yaşam için son derece önemlidir.     Yatağın kenarlarının çökmeye karşı mukavemeti artıran yüksek dansiteli süngerlerle özel havuzlama sistemi 
 Yatak yüzeyindeki elastikiyeti ve çökmeye karşı direnci artıran, vücut ağırlığını dengeli biçimde tüm yaylara dağıtan Bonel yay sistemi 
Yay karkasının her iki yüzeyinde bulunan, uzanma rahatlığı sağlayan sert keçe 
Her iki yüzeyde de  elyaf 
Yüksek yoğunlukta sünger 
 Tüm HEYNER markalı yataklarımızın dolgu malzemesi 2 yıl, yay karkası 10 yıl garantilidir. 
Yatak Yüksekliği: 21 cm.
    ( + - 1 CM )

ÖNEMLİ NOT:

 

YATAĞINIZ KARGOLAMA VE TAŞIMA SIRASINDA ZARAR GÖRMEDEN SİZE ULAŞMASI İÇİN

 

FİRMAMIZ TARAFINDAN VAKUMLANARAK PAKETLENİR

 

KULLANMADAN ÖNCE 12 SAAT AÇIK ŞEKİLDE BEKLETİLMELİDİR

Garanti süresi 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK için ne kadar?
120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK Video

120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK Tanıtım Videosu, 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK videosu izle, 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK Tanıtım Videosu İzle, 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK seyret, 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK HD izle, 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK inceleme, 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen 120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 81

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
120X190 HEYNER ÇİFT YÖNLÜ BAMBOO VE ORGANİC COTTON YAYLI YATAK Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128 GB (İthalatçı Garantili) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

3.101,65 TL

HEMEN AL