Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece

77,89 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece Tanıtım Videosu İzle

Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece Tanıtım Videosu, Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece videosu izle, Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece Tanıtım Videosu İzle, Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece seyret, Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece HD izle, Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece inceleme


Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Amaca Uygun Hediye için Ne Lazımsa… NEİÇİN?

 

Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece Lambası Aydınlatması

Farklı tasarımlı gece lambalarından hoşlanıyorsanız Sevimli Kaktüs Gece Lambası Aydınlatmasına bayılacaksınız!

 

Led Işıklı Pilli Kaktüs Aydınlatama, led ışıkları ve dekoratif kaktüs görünümü ile hem kullanışlı hem dekoratif bir ürün.

 

Dekoratifli Mini Kaktüs Masa Çocuk Genç Odası Gece Lambası Özelikleri:

 

 

Açma-Kapama Düğmesi Vardır.

Pille Çalışmaktadır (Pakete Dâhil)

Malzeme: Silikon

Pilli Silikon Led Işıklı Çocuk Genç Odası Gece Lambasını ister günlük kullanımda ya da çeşitli organizasyonlarda dekoratif ya da gece lambası olarak kullanabilirsiniz.

Çocuk yatak odaları için çok şık dekoratif gece lambasıdır.

Gece aydınlatmasında rahatlatıcı ve sevimli bir ışık atmosferi oluşturmaktadır.

Sevdiklerinize yapacağınız sürprizler ve güzel bir hediye için çok iyi bir seçenek olacaktır.

 

Sevimli Kaktüs Gece Lambası Aydınlatması Teknik Özellikleri:

 

Boyu 17*10*6  cmdir.

Ağırlık:4,4

Desi:0,34

Paket boyutları:16*11*8 cmBu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece için ne kadar?
Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs GeceEv Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece Video

Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece Tanıtım Videosu, Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece videosu izle, Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece Tanıtım Videosu İzle, Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece seyret, Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece HD izle, Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece inceleme, Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 87

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ev Dekorasyonu için Pilli Silikon Led Işıklı Sevimli Kaktüs Gece Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
ELEKTRİK İKAZ ŞERİDİ FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

108,38 TL

HEMEN AL