Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF

1.568,08 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF Tanıtım Videosu İzle

Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF Tanıtım Videosu, Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF videosu izle, Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF Tanıtım Videosu İzle, Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF seyret, Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF HD izle, Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF inceleme


Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

* Karyola 100 x 200 yataklarla, yavru karyola ise 90 x 190 yataklarla uyumludur.

* Modüler yapısı sayesinde evinizde yer kaplamayacak, yaşam alanınızı kısıtlamayacaktır.

* Fiyata yataklar dahil değildir, sadece karyola fiyatıdır.         


* Uzunluk:   205 cm,
* Genişlik:  105 cm,
* Yükseklik:96cmdir .              
* Renk:           Meşe
* Malzeme:   Tamamı 1. Kalite 18mmlik MDF'den üretilmiştir. Kenar bandı olarak 0,80mm kurşun içermeyen PVC kenar bandı kullanılmıştır.   Yatak altlarına tabanlık olarak ham sunta kullanılmıştır.

* Montaj elemanı olarak minifiks kullanılmıştır.  Bu sayede çirkin vida izlerinden kurtulacak ve mobilyanızı defalarca söküp tekrar kurabileceksiniz. 

* Köşelere ilave ettiğimiz L Bağlantı demirleri ile sağlamlık konusunda aklınızda en ufak bir soru kalmayacaktır.                                                                                                                                                                                                                                   
* İşçilik ve malzeme kaynaklı sorunlar 3 yıllık garanti kapsamındadır. Mailinize yollayacağımız fatura garanti belgesi yerine geçmektedir. 

Garanti süresi Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF için ne kadar?
Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDFSelen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF Video

Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF Tanıtım Videosu, Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF videosu izle, Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF Tanıtım Videosu İzle, Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF seyret, Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF HD izle, Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF inceleme, Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 107

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Selen Yavrulu Karyola Meşe - Tamamı 1. Kalite MDF Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Dell Vostro 3500 FB115F82N01 i5-1135G7 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

9.104,11 TL

HEMEN AL