Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları

901,00 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları Tanıtım Videosu İzle

Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları Tanıtım Videosu, Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları videosu izle, Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları Tanıtım Videosu İzle, Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları seyret, Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları HD izle, Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları inceleme


Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

 • Masa: Atlantik Çam Renk 36 mm kalınlaştırılmıs melamin kaplı yonga levhadadan üretilmektedir.
 • Yükseklik : 76 cm Genişlik : 120 cm Derinlik : 70 cm.
 • Sandalye Sırt Yüksekliği : 83 cm Sandalye
 • Oturma Yüksekliği : 45 cm Sandalye Genişliği : 45 cm
 • Sandalye Derinliği : 42 cm Minder Ölçüsü 35 x 35
 • Masa Ayakları 40*60 profilden üretilmekte olup 200 derece statik fırın boya ile boyanmaktadır. Sandalyeler 200 derece statik fırın boya ile boyanmaktadır.
 • Masa ve sandalyelerin ayaklarında plastik pabuçlar bulunmaktadır.
 • Takım içeriği 1 adet masa ve 4 sandalyeden oluşmaktadır.
 • Ürün 3 paket olarak demonte sevk edilmektedir.Kurulum müşteriye aittir.
 • Ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı parçalar var ise parça üzerinde yazan numarayı, eksik parçalar var ise kurulum semasindan eksik parça numarasını belirleyip müşteri temsilcimize ilettiğinizde hasarlı/eksik parçalar ücretsiz sekilde tarafınıza gönderilmektedir.
 • Ürünlerimiz demonte halde ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir.
 • Kurulum müşteriye aittir.
 • Montajı gerçekleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.
Garanti süresi Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları için ne kadar?
Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe MobilyalarıMutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları Video

Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları Tanıtım Videosu, Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları videosu izle, Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları Tanıtım Videosu İzle, Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları seyret, Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları HD izle, Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları inceleme, Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 101

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Mutfak Bahçe Masa Sandalye Takımı-Salon ve Bahçe Mobilyaları Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Samsung GT-E 2232 Tuşlu Telefon (İthalatçı Garantili) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

293,25 TL

HEMEN AL