Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Takı Askılığı Takı Duvar Rafı

50,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Takı Askılığı Takı Duvar Rafı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Takı Askılığı Takı Duvar Rafı Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Takı Askılığı Takı Duvar Rafı kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Takı Askılığı Takı Duvar Rafı ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Takı Askılığı Takı Duvar Rafı Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Takı Askılığı Takı Duvar Rafı Tanıtım Videosu İzle

Takı Askılığı Takı Duvar Rafı Tanıtım Videosu, Takı Askılığı Takı Duvar Rafı videosu izle, Takı Askılığı Takı Duvar Rafı Tanıtım Videosu İzle, Takı Askılığı Takı Duvar Rafı seyret, Takı Askılığı Takı Duvar Rafı HD izle, Takı Askılığı Takı Duvar Rafı inceleme


Takı Askılığı Takı Duvar Rafı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Takı Askılığı Takı Duvar Rafı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

2li gönderilecektir.
30 Kanca/piton bulunmaktadır.
Garanti süresi Takı Askılığı Takı Duvar Rafı için ne kadar?
Takı Askılığı Takı Duvar Rafı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Takı Askılığı Takı Duvar Rafı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Takı Askılığı Takı Duvar Rafı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Takı Askılığı Takı Duvar RafıTakı Askılığı Takı Duvar Rafı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Takı Askılığı Takı Duvar Rafı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Takı Askılığı Takı Duvar Rafı Video

Takı Askılığı Takı Duvar Rafı Tanıtım Videosu, Takı Askılığı Takı Duvar Rafı videosu izle, Takı Askılığı Takı Duvar Rafı Tanıtım Videosu İzle, Takı Askılığı Takı Duvar Rafı seyret, Takı Askılığı Takı Duvar Rafı HD izle, Takı Askılığı Takı Duvar Rafı inceleme, Takı Askılığı Takı Duvar Rafı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Takı Askılığı Takı Duvar Rafı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 90

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Takı Askılığı Takı Duvar Rafı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
EARMUT DİAMOND XXL ARMUT KOLTUK MAVİ FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

144,42 TL

HEMEN AL