Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası

143,65 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası Tanıtım Videosu İzle

Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası Tanıtım Videosu, Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası videosu izle, Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası Tanıtım Videosu İzle, Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası seyret, Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası HD izle, Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası inceleme


Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Dekoratif Katlanabilir Ahşap Masa 

Tamamen El Yapımdır 1. sınıf Ağaçtan Üretilmektedir

ÖLÇÜLERİ: 60* 50   Yerden yükseklik 60 cm dir.
Garanti süresi Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası için ne kadar?
Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik MasasıDekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası Video

Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası Tanıtım Videosu, Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası videosu izle, Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası Tanıtım Videosu İzle, Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası seyret, Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası HD izle, Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası inceleme, Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 214

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Dekoratif Ahşap Katlanabilir Masa Piknik Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Cbtx BESCDX200928919RD Çocuk Kol Saati FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

94,27 TL

HEMEN AL