Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu

2.506,65 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu Tanıtım Videosu İzle

Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu Tanıtım Videosu, Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu videosu izle, Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu Tanıtım Videosu İzle, Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu seyret, Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu HD izle, Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu inceleme


Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


Rapido Gaming Chair RED XAL 500 Air Pro

Siz profesyonel oyuncular için özel olarak tasarlanmıştır. Sadece mükemmel konfor değil, her özelliği ile size yeni bir oyun deneyimini sağlayacak.

Kolçaklar

3D ayarlanabilen ithal alüminyum kolçaklar sayesinde çok rahat edeceksiniz. Kolçak üzeri yumuşak poliüretan malzemeden üretilmiştir. Genişlik ayarlı (3 cm), yukarı-aşağı (10 cm), öne-arkaya (6 cm) hareketle kendinize en uygun pozisyonda bir kol desteğine kolayca sahip olacaksınız.

Oyuncu Koltuğu Mekanizması:

Özel mekanizması sayesinde istediğiniz her pozisyonda sırtı yatırabilir, dilediğiniz pozisyonda kilitleyebilirsiniz. Sırt 180 derece yatabilme özelliğine sahiptir.

Multitilting Mekanizma

Ayrıca koltuk altında kullanılan multitilting mekanizma sayesinde koltuğu sallanır hale getirebilirsiniz ve yine dilediğiniz 3 pozisyonda kilitleyebilirsiniz. Kilonuza göre yaylanma sertliği de ayarlayarak, oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Terlemeden oyununuza devam edin.

Koltuğun tasarımındaki kapitone dikişleri, minderlerdeki nakış delikleri sayesinde hava kanalları oluşur ve hava alabilen yapısı sayesinde saatler boyu süren oyunlarda bile terlemeden oyununuzun keyfini çıkartabilirsiniz.

55 dansite poliüretan gövde ve oturumda extra konfor için HR (High Resilience Foam) sünger katman kullanılmıştır. Bu sayede eşsiz bir oturum konforu elde edilmiştir. Hava akımı koltuğun oturum kısmı ve sırt kısmında mükemmel bir biçimde sağlanır. Kullanılan deri 800 gr/m2 ağırlığında nefes alabilen Poliüretan %2, PVC %65, Polyester %22, Pamuk %11 içerir. Terlemeden oyununuza devam edin.

Ayarlanabilen BOYUN DESTEĞİen konforlu şekilde oyun oynamanızı sağlar, yukarı aşağı kemer ayar sistemi ile kolayca ayarlanabilir

Ayarlanabilir BEL DESTEĞİ sayesinde çok rahat edeceksiniz. Belinize en uygun pozisyonu bulup oyununuza konforlu bir şekilde devam edin.

Alüminyum Ayak

Alüminyum malzemeden 70 cm çapında ayak ve Class-4 krom amortisör kullanılmıştır.

Almanya’dan ithal SİYAH, SERT SESSiZ TEKER Yumuşak zeminler için.

* Koltuğu kullanacağınız zemin halı gibi yumuşak zemine sahip ise siyah sert teker tercih ediniz. Parke, mermer gibi sert zemine sahip ise yumuşak teker tercih etmeniz önerilir. Tüm tekerlek modellerinde serbestçe hareket edebilirsiniz, tekerler asla ses çıkarmaz.

Ölçüler*

Yerden Yükseklik:           127 – 137 cm

Sırt Yüksekliği:                  82 cm

Oturum Yüksekliği:         42 -52 cm

Oturum Derinliği:            47 cm

Oturum Genişliği:            55 cm

Kolçak yerden yüksekliği (min): 58- 68 cm

*ölçüler ± 1cm


Garanti süresi Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu için ne kadar?
Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu KoltuğuRapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu Video

Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu Tanıtım Videosu, Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu videosu izle, Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu Tanıtım Videosu İzle, Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu seyret, Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu HD izle, Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu inceleme, Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 104

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Rapido RED XAL500 Air PRO Oyuncu Koltuğu Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ahşap Takı Standı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

26,35 TL

HEMEN AL