Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI

212,50 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI Tanıtım Videosu İzle

PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI Tanıtım Videosu, PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI videosu izle, PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI Tanıtım Videosu İzle, PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI seyret, PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI HD izle, PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI inceleme


PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

  • ÜRÜNÜMÜZ 18 MM SUNTALAM MALZEMEDEN İMAL EDİLMİŞTİR.
  • AYAKLARI 1.SINIF KAYIN AĞACINDAN VE KONİKTİR.
  • TABLA EBATLARI 
  • BOY                        90 CM 
  • GENİŞLİK               55 CM 
  • KALINLIK               18MM 
  • AYAK EBATLARI
  • KALINLIK              5.2 CM
  • YÜKSEKLİK          73 CM
Garanti süresi PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI için ne kadar?
PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASIPORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI Video

PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI Tanıtım Videosu, PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI videosu izle, PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI Tanıtım Videosu İzle, PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI seyret, PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI HD izle, PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI inceleme, PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 105

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
PORTATİF ÇALIŞMA VE MUTFAK MASASI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Aptamil 2 Akıllı Kutu Devam Sütü 6-9 Ay 350 G FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

75,65 TL

HEMEN AL