Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF

1.036,92 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF Tanıtım Videosu İzle

ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF Tanıtım Videosu, ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF videosu izle, ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF Tanıtım Videosu İzle, ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF seyret, ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF HD izle, ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF inceleme


ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

ÖLÇÜLER
*YÜKSEKLİK : 80 CM 
*AYNA İLE BİRLİKTE  YÜKSEKLİK 150 CM 
*GENİŞLİK : 100 CM
*DERİNLİK 38 CM
*ÇEKMECE GENİŞLİK : 35 CM
* KÜÇÜK ÇEKMECE : 20 CM
*RAF GENİŞLİK : 20 CM


PUF VE AYNA DAHİLDİR . 
PUF AYAKLARI SERTLEŞTİRİLMİŞ PLASTİKTİR.


E1 standartlarına uygun kanserojen madde içermeyen hammaddelerden üretilmektedir. 1. Kalite 18mm kalınlığında yonga levha/suntalam plakalardan üretilmektedir.
Ürün  1 sınıf Suntalamdır
Ürüne ait tüm parçalarda 1. sınıf pvc bant uygulanmıştır.
Ürüne ait tüm parçalar bilgisayar destekli yüksek teknolojili cnc makinelerde özenle işlenmektedir.
1. sınıf 150gr dopel ağır karton koliler ile paketlenmektedir. Ayrıntılı kurulum şeması, montaj ve kurulum için gereken her türlü aparat ve bağlantı elemanları kutu içeriğinde mevcuttur
. Ürüne ait tüm parçalar çok özel ve kurulumu kolaylaştıran bir numaralama metodu ile numaralandırılmıştır. Ürünümüz sıfır, adınıza faturalıdır .
Bu üründen en fazla 2 adet sipariş verilebilir. 2 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Garanti süresi ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF için ne kadar?
ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUFALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF Video

ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF Tanıtım Videosu, ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF videosu izle, ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF Tanıtım Videosu İzle, ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF seyret, ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF HD izle, ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF inceleme, ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 102

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ALBERO MOBİLYA MELİSA MAKYAJ MASASI VE PUF Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Asus X509FA-EJ950T I3-10110U 4 GB 256 GB SSD 15.6" W10H FHD Dizüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

5.312,49 TL

HEMEN AL