Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert

1.503,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert Tanıtım Videosu İzle

Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert Tanıtım Videosu, Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert videosu izle, Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert Tanıtım Videosu İzle, Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert seyret, Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert HD izle, Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert inceleme


Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


%100 YERLİ VE KENDİ ÜRETİMİMİZDİR.

Metal iskeleti 20*30*1mm, sırt iskeleti ise 20*20*1 mm çelik profilden üretilmiştir. Metal, sırt ve ayak iskeletleri insan sağlığına zararı bulunmayan çocukların güvenle kullanabileceği, statik tekstüre siyah boyayla boyanmaktadır. Sırt minderinde sünger kırpıntısı, oturum minderinde 2 cm çökme yapmayan malzeme kullanılmaktadır. Üründe silinebilir dokuma kumaş kullanılmaktadır. Kumaşı hafif nemli bezle silebilirsiniz.

Yatak halindeyken ölçüleri 120 cm'e 185 cm'dir. 450 kg taşıma kapasitesi vardır.

Kanepe pozisyonunda Derinlik: 67cm Yatak pozisyonunda Derinlik: 120cm Genişlik: 185cm Yükseklik: 90cm Oturma Yüksekliği: 45cm Kanepe pozisyonunda Oturma Derinliği: 50cm Yatak Pozisyonunda Derinlik: 120cm Sırt Yüksekliği: 50cm Ayak Yüksekliği: 25cm Taşıma Kapasitesi: 450 Kg’dır.

İMALAT VE KARGOLAMA

Ürünlerimizin tamamı modern üretim tesisimizde üretilmektedir. Siparişleriniz imalat aşamasından paketlemeye kadar özenle hazırlanmakta ve ürünleri taşınma esnasında meydana gelebilecek tüm darbelere karşı koruyucu önlemlerini alarak HOROZ LOJİSTİK güvencesiyle göndermekteyiz.

MONTAJ

Ürünün sadece sırt ve ayak kısmı demontedir. Kurulum ustalık gerektirmez ve tamamlanması yalnız birkaç dakikanızı alır ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

TÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE GÖNDERİM SAĞLANMAKTADIR.


Garanti süresi Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert için ne kadar?
Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Trindy Yataklı Üçlü Kanepe LacivertTrindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert Video

Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert Tanıtım Videosu, Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert videosu izle, Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert Tanıtım Videosu İzle, Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert seyret, Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert HD izle, Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert inceleme, Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 145

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Trindy Yataklı Üçlü Kanepe Lacivert Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sony XR-77A80J 77" 4K Ultra HD Android Smart OLED TV FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

49.469,18 TL

HEMEN AL