Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

kaytan ip döşeme fitili 40 metre

13,52 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
kaytan ip döşeme fitili 40 metre Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
kaytan ip döşeme fitili 40 metre Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile kaytan ip döşeme fitili 40 metre kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. kaytan ip döşeme fitili 40 metre ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. kaytan ip döşeme fitili 40 metre Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


kaytan ip döşeme fitili 40 metre Tanıtım Videosu İzle

kaytan ip döşeme fitili 40 metre Tanıtım Videosu, kaytan ip döşeme fitili 40 metre videosu izle, kaytan ip döşeme fitili 40 metre Tanıtım Videosu İzle, kaytan ip döşeme fitili 40 metre seyret, kaytan ip döşeme fitili 40 metre HD izle, kaytan ip döşeme fitili 40 metre inceleme


kaytan ip döşeme fitili 40 metre Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan kaytan ip döşeme fitili 40 metre özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

BAMBU ÖRGÜLÜ
%100 PAMUKLU
ÇOK AMAÇLI
40 METRELİK TOP HALİNDE
Garanti süresi kaytan ip döşeme fitili 40 metre için ne kadar?
kaytan ip döşeme fitili 40 metre garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; kaytan ip döşeme fitili 40 metre ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

kaytan ip döşeme fitili 40 metre garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
kaytan ip döşeme fitili 40 metrekaytan ip döşeme fitili 40 metre Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için kaytan ip döşeme fitili 40 metre orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

kaytan ip döşeme fitili 40 metre Video

kaytan ip döşeme fitili 40 metre Tanıtım Videosu, kaytan ip döşeme fitili 40 metre videosu izle, kaytan ip döşeme fitili 40 metre Tanıtım Videosu İzle, kaytan ip döşeme fitili 40 metre seyret, kaytan ip döşeme fitili 40 metre HD izle, kaytan ip döşeme fitili 40 metre inceleme, kaytan ip döşeme fitili 40 metre özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen kaytan ip döşeme fitili 40 metre siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 435

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
kaytan ip döşeme fitili 40 metre Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
C Parçası Quick Klips 50 adet Su Arıtma Cihazları Su Arıtma Segma FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

41,01 TL

HEMEN AL