Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici

85,77 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici Tanıtım Videosu İzle

Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici Tanıtım Videosu, Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici videosu izle, Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici Tanıtım Videosu İzle, Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici seyret, Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici HD izle, Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici inceleme


Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

%100 masif ahşaptan tamamen elde üretilmiştir. 

Masif ahşaptan elde boyanarak üretildiğinden dolayı renk ve ağacın budak - desen kısmı gibi alanlarda resimdeki ürün ile arasında ufak farklılıklar olabilir. 

Ceviz tonunda boyanmıştır. 

Görselde yer alan aksesuarlar ürüne dahil değildir.

Fikir vermesi açısından kullanılmıştır. 

Montajı gerçekleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

BİR adet fiyatıdır. 

Ebat : 

  • Genişlik: 50 cm.
  • Derinlik: 9 cm.
  • Raf Kalınlığı: 2 cm.
  • Malzeme: Masif Ahşap
  • Askı Malzemesi: Suni Deri

 


Garanti süresi Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici için ne kadar?
Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı DüzenleyiciAhşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici Video

Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici Tanıtım Videosu, Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici videosu izle, Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici Tanıtım Videosu İzle, Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici seyret, Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici HD izle, Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici inceleme, Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 119

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ahşap Beyaz Derili Baharatlık,Ahşap Mutfak Rafı Düzenleyici Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Milk Shake Moisture Plus Şampuan 1 L FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

709,75 TL

HEMEN AL