Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm

526,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm Tanıtım Videosu İzle

Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm Tanıtım Videosu, Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm videosu izle, Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm Tanıtım Videosu İzle, Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm seyret, Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm HD izle, Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm inceleme


Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak   

İnsan gelişiminin en önemli dönemlerinden biri olan uyku her sağlıklı insan için önemlidir. Uyumak insanları günün stres ve sıkıntısından uzak tutarak ruhen ve madden dinlenmelerini sağlayan bir eylemdir. Bu eylemin gerçekleşebilmesi için ise her insanın ihtiyaç duyduğu gibi bir yatağa ihtiyaç duyarız. Bu yataklar konfor bakımından da bir hayli önemlidir. Konfor ve sağlık bakımından en uygun olan yatağın seçilmesi kişiye rahat bir uykunun kapısını açmaktadır. Uyku sırasında vücudumuz zaman zaman hareket etse de genel ölçüde hareketsizdir. Bu sebeple kullanacağımız yatağın boyutlarından tutun yatağın içinde kullanılan yaylara kadar her unsur bizler için büyük önem arz etmektedir. Yataklarda kullanılan yaylar yatağın dik durmasını ve yatağın hava almasını sağlamaktadır. Yatağın hava alması kullanımı da daha konforlu hale getirmektedir. Bu yüzden de yatak alırken bu ölçütlere dikkat etmemiz gereklidir. Bir de Katlanır Yatak Yaylı olarak tasvir edilen yatak çeşidi vardır. Bu yataklara ihtiyaç duyulmasının en büyük sebebi yatağın kolay taşınabilmesini sağlamaktır. Özellikle gezginlerin bu yatakları tercih ettiğini görebiliriz. Bu tür yataklar sayesinde yatağınızı istediğiniz gibi rahatça bir yerden bir yere taşıyabilirsiniz.

 

Kolay Kullanımı ile Katlanır Yataklar

 

Katlanır yataklar diğer yataklara göre daha avantajlıdır denilebilir. Taşınabilme özelliği ile bu yatakları her yere rahatça götürebilirsiniz. Yapısına, boyuna ve uzunluğuna göre 2 yada 3'e katlanabilen bu yataklar herkesin tercih edebileceği bir üründür. Misafirlerinize her zaman rahat bir uyku sunmak istiyorsanız evinizde böyle bir yatak bulundurabilir ve zamanı geldiğinde rahatça kurabilirsiniz. Küçük alan kaplaması ile oldukça kullanışlı olan bu yatakların saklanması da gayet basit. Evinizde bulunan herhangi bir dolaba kolayca sığacak olan Katlanır Yatak Yaylı yatağınız her zaman yardımcınız olacaktır. Tercihinize göre katlanır yatakların birden fazla çeşidi mevcuttur. Kumaşların mevsimine göre değişiklik gösterdiği yataklardan da tercih edebilir ya da dört mevsim rahatça kullanabileceğiniz yataklardan da tercih edebilirsiniz. Katlanır yataklarda kullanılan üstün yay teknoloji sayesinde yatağınız hiç bir zaman deformeye ya da bozulmaya uğramayacaktır. Kullanılan malzemelerin kalitesinden dolayı katlanır yaylı yatağınızı rahatça ve uzun süre boyunca kullanabileceksiniz. Katlanma bölgelerinde bulunan kumaşlar ve sert keçeler sayesinde katlanır yaylı yatağınız asla bozulmayacak ve yapısından ödün vermeyecektir. Yataklarda kullanılan sert keçe sayesinde yatak dik duracak ve zamanla kendini salmayacaktır.

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

Uzun Ömürlü ve Hijyenik

Katlanır yaylı yataklarda sıklıkla karşılaşılan veya korkulan en önemli özellik yatağın yapısının zamanla değişeceğidir. Fakat bu yataklarda kullanılan yayların kalitesi ve özel sert keçeler sayesinde yatağınızı gayet rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Yatağın katlanan bölgelerinde kullanılan yaylar, kumaş ve keçeler daha dayanıklı olduğundan dolayı bu kısımlar daha serttir. Ama bu yatağın üst kısmı için asla geçerli değildir. Üst kısımlar da kullanılan kumaş ve keçeler sayesinde yatağınız sizi her zaman memnun edecektir. Özellikle malzemelerin kalitesinden dolayı ortaya çıkan bir diğer özellik de kumaşın hijyenik olmasıdır. Katlanır Yatak Yaylı yataklarda kullanılan kumaşlar sayesinde sağlığınızı tehdit edecek bütün etkenlerden kurtulmuş olacaksınız. Bu kumaşların bakterilere göre daha duyarlı olması sağlığınız için her zaman daha güvenilir olacaktır. Yayların yatak içerisinde doğru konumlandırılmasından dolayı yatak hava sirkülasyonunu kendisinde sağlayacak ve daha sağlıklı bir kullanım sağlayacaktır. Eğer sizlerde hem yapısı bakımından hem de modüler olarak taşınabilmesi açısından bir yatak arıyorsanız Katlanır Yatak Yaylı yatakları sizler için vazgeçilemez olacaktır. Yazlıklarınızda ya da tatile gittiğiniz yerlerde kolayca kullanacağınız bu yataklardan her zaman emin olabilirsiniz.

Garanti süresi Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm için ne kadar?
Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 CmSluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm Video

Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm Tanıtım Videosu, Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm videosu izle, Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm Tanıtım Videosu İzle, Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm seyret, Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm HD izle, Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm inceleme, Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 105

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sluupy Afro Katlanır Yaylı Yatak 90x190 Cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
PAŞABAHÇE 3LÜ VİSKİ BARDAĞI FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

76,42 TL

HEMEN AL