Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF

998,58 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF Tanıtım Videosu İzle

Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF Tanıtım Videosu, Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF videosu izle, Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF Tanıtım Videosu İzle, Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF seyret, Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF HD izle, Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF inceleme


Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

 • Ölçüler görsellerde de mevcuttur.
 • Genişlik: 160 cm
 • Yükseklik: 53 cm
 • Derinliği: 35 cm
 • Üst raf Yüksekliği: 12cm
 • Ürün Rengi: Beyaz + Kulp ve Çıtalarda Beyaz
 • Ürün malzemesi: 18 mm kalınlığında 1. Kalite MDF, 1. kalite 8mm PVC Bant, arkalık olarak da 3mm Mdf arkalık kullanılmıştır.
 • Ürünün görselliğine şıklı katacak kapak üstü ve üst tabla kenarlarını çevreleyen çıtalar yapıştırılıp gönderilecektir.
 • Ürünümüz kapakları kapalı vaziyetteyken herhangi bir yerinde görüntü kirliliği yaratan vida veya bağlantı elemanı olmayacaktır.
 • Kullandığımız özel montaj elamanları ile ürünü defalarca kurup sökseniz dahi ilk günkü gibi kalacaktır.
 • Ürünle birlikte göndereceğimiz montaj elamanları, kulplar ve kurulum şeması ile kendiniz çok kolay bir şekilde kurulumunu yapabileceksiniz.
 • Kargoda hasar görmemesi adına korunaklı bir şekilde paketlenip gönderilecektir ama olur da parça gönderimi ile bile çözülmeyecek boyutta bir hasar almışsa lütfen tutanak tutturup ürünü teslim almadan iade edin. Unutmayın ki kurulumu yapılmış ürün sıfır vasfını yitireceği ve tekrardan satılamayacağı için iade alınmayacaktır.
 • Kargoda hasar gören parçalar için bizimle iletişime geçip yeni parçaların gönderilmesini talep edebilirsiniz.
 • İşçilik ve malzeme kaynaklı sorunlar 3 yıl garantimiz altındadır. Mail adresinize gelecek faturanız garanti belgesi yerine geçecektir.
Garanti süresi Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF için ne kadar?
Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDFNilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF Video

Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF Tanıtım Videosu, Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF videosu izle, Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF Tanıtım Videosu İzle, Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF seyret, Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF HD izle, Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF inceleme, Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 78

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Nilüfer Beyaz Tv Ünitesi Sehpası - Tamamı 1. Kalite MDF Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Awox Solid 1700 ML Su Isıtıcı Kettle FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

88,77 TL

HEMEN AL