Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası

993,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası Tanıtım Videosu İzle

Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası Tanıtım Videosu, Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası videosu izle, Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası Tanıtım Videosu İzle, Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası seyret, Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası HD izle, Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası inceleme


Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

KATLANIR MASADA MONTAJ DERDİNE SON!!!
Demonte masalar memnuniyetsizliklere sebep olmaktadır. HİÇBİR EK ÜCRET TALEP ETMEDEN MASALARIMIZI MONTE EDİLMİŞ OLARAK GÖNDERİYORUZ.
Ürünümüz özellikle az yer kaplama açısından ve sağlamlık açısından idealdir. Kullanılmadığı zamanlarda kanatları kapatılır ve yer kaplamaz. 
Misafirlerinizi ağırlamada, özellikle Ramazan iftar davetleri gibi davetlerde, ailecek yemek yemede mükemmel çözüm sunar. Ayrıca bilgisayar masası, çalışma masası vb olarak kullanabilecek bir üründür.
Mutfağınızda, salonunuzda, oturma odalarında ve hatta balkonunuzda kullanım imkanı sağlar.
Şıktır, kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliği ile dayanıklıdır ve ergonomik yapısı ile uzun ömürlüdür.
Plastik ayaklar sayesinde zemine zarar vermez ve Kanatları tekerleklidir.
Silinebilirdir ve temizliği kolaydır. Ancak su ile yıkama gibi aşırı su temasından kaçınmalıdır.
Üst tabla (suntalamdan daha haliteli olan) MDFLAM malzemedir, kasa ve ayaklar metaldir.
20x20 lik 1 mm et kalınlıklı profil iskelet kullanılmaktadır. (Piyasada genelde 0,6–0,7 mm et kalınlıklı iskelet kullanılır ve sağlam olmaz)
2,5 luk menteşeler ile kanatların açılıp kapanmasında sağlamlık vardır.
En x Boy x Yükseklik: Açıldığında : 75 x 126 x 74 Kapandığında: 75 x 30 x 74
Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Not: Biraz daha büyük masa modelimiz olan 10 kişilik masamıza da bakabilirsiniz.
Garanti süresi Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası için ne kadar?
Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak MasasıKatlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası Video

Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası Tanıtım Videosu, Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası videosu izle, Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası Tanıtım Videosu İzle, Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası seyret, Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası HD izle, Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası inceleme, Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 68

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Katlanır 8 Kişilik Montajı Yapılmış Ahşap Mutfak Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Hp Dvd-R Dma00070 16X 4.7 Gb 50 Li Paket Hp Boş Dvd FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

178,42 TL

HEMEN AL