Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH

195,42 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH Tanıtım Videosu İzle

EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH Tanıtım Videosu, EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH videosu izle, EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH Tanıtım Videosu İzle, EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH seyret, EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH HD izle, EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH inceleme


EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

EARMUT Siesta Açılır Koltuk Yatak


EARMUT Siesta Açılır Koltuk Yatak, iki alternatif kullanım şekli ile çok amaçlı kullanım için tasarlanmıştır: oturmak için katlayın veya dinlenmek için daha uzun hale getirin!


Günlük kullanım için rahat bir yere sahip olmak istiyorsanız EARMUT Siesta Açılır Koltuk Yatak tam size göre. Katlanabilir yapısı, bu modern tarzdaki puf modelleri yatak veya koltuk olarak iki farklı şekilde kullanmanıza olanak sağlıyor. Kolay katlanma özelliği ayrıca büyük bir koltuk veya yatağa ihtiyacınız olmadığında daha geniş bir alana sahip olmanızı sağlar. Katlayın ve yaşam alanınızın tadını çıkarın. İnanılmaz! EARMUT Siesta Açılır Koltuk Yatak farklı renk seçenekleriyle mevcuttur.


Kolay temizlik ve şık bir görünüm için İmpertex Oxford kumaş ile kaplanmıştır. İmpertex kumaş su itici olduğu için iç ve dış mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Çift fermuar, çizilmeleri önlemek ve daha güvenli olması için pürüzsüz bir yüzey oluşturmak için gizlenecek şekilde tasarlanmıştır.


Özellikleri

Fermuarlı özel tasarımı. Koltuk ve minder ayrı iki ürün şeklinde kullanılabilir.

Çift fermuar sayesinde çocuklar için güvenli

Pratik ve modern tasarım

Rahat ve vücuda uyum sağlar

Farklı renk seçenekleri mevcuttur

3 farklı şekilde / boyutta kullanılabilir

Su itici impertex Oxford Kılıf

Astarsızdır. Nemli bez ile silinerek temizlenir.

İçeriğinde Yüksek Dansite Geri dönüşüm Boncuk Strafor Köpük (EPS) Kullanılmıştır

İç ve dış mekan kullanımına uygun


Boyutlar:

• Oturma Yeri Genişliği: 55 cm        

• Sırt Yüksekliği: 40 cm        

• Oturma Yeri Yüksekliği: 40 cm

• Açık halinin uzunluğu : 180 cm


Kılıf Özellikleri:

Uzun ömürlü ve su itici impertex Oxford kumaş

Canlı renkler

Nemli bir bezle temizlenmesi kolaydır


Dolum:

EARMUT Siesta, rahatlık sağlayan Geri dönüşüm Strafor köpük malzeme ile doldurulmuştur. Dolgu da zararlı maddeler içermediği için sağlıklıdır.


Bakım

EARMUT Siesta Koltuk Yatak, temizlenmesi şaşırtıcı derecede kolaydır! İnatçı lekeleri bile özel bir leke çıkarıcı kullanarak çıkarabilirsiniz. Düzenli temizlik için nemli bir bez kullanın ve yumuşak bir şekilde silin. Garanti süresi EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH için ne kadar?
EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAHEARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH Video

EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH Tanıtım Videosu, EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH videosu izle, EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH Tanıtım Videosu İzle, EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH seyret, EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH HD izle, EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH inceleme, EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 148

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
EARMUT SİESTA AÇILIR KOLTUK VE YATAK SİYAH Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

322,15 TL

HEMEN AL