Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak

569,42 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak Tanıtım Videosu İzle

Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak Tanıtım Videosu, Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak videosu izle, Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak Tanıtım Videosu İzle, Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak seyret, Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak HD izle, Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak inceleme


Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Ultra Sleep Full Ortopedik Yaylı Yatak

Rahat bir uyku deneyimine Hazır mısınız?
Uyku kalitesini arttıran plaka katmanlarına sahip full ortopedik Ultra Yatak yumuşak tuşeli örme kumaşıyla daha önce tatmadığınız uyku deneyimine kavuşacaksınız.

Bonel Yay Teknolojisi
Özel olarak tasarlanan bonnel spring  teknolojisi vücud ağırlığını dengeli olarak yatağın tüm zeminine yayarak yataktaki konforu ve sağlamlığını arttırır.

Örme Kumaş
Yumuşak tuşeli özel örme kumaşı sayesinde vücudunuz ile ile direk uyum sağlar. Bu da size kesintisiz bir uyku konforu sunar.

Mutluluğa Uyanın
Ultra Sleep Full Ortopedik yaylı yatak, örme kumaşa uygulanan kapitone katmanla beraber sizi karşılar.Sonraki katmanda full ortopedik özelliği veren yüksek yoğunluklu üst plaka süngeri ile
rahat ve sağlıklı bir uyku sağlar.

Teknik özellikler

1- Bonnel Spring
2- Thermo feld Keçe
3- Full Ortopedik Üst Plaka Süngeri
4- Kapitone Katmanı
5- Yumuşak Tuşeli Örme Kumaş
6- Yan Takoz Süngeri
7- Yatak Kenar Biyesi
8- Thermobond Elyaf
9- Jakar Kumaşlı Yan Bordür Kumaşı


Paketleme : Ürün kargoda hasar görmemesi ve hijyenik olarak size teslim edilmesi
için çift kat pvc ambalaj ile paketlenerek size teslim edilir.
Ürün ambalaj açıldıktan hemen sonra, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kargo bina girişi teslim şeklindedir.

Ürün renk tonları; bilgisayar, tablet ve telefon ekranlarına göre farklılık gösterebilir.
Resimde gözüken aksesuarlar ürün fiyatına dahil değildir.

Gönderici Firma
Mobpazar Mobilya
Kargo Teslimat Süresi
Kargo şirketlerinin teslimat süresi, bulunduğunuz bölgeye göre değişebilmektedir.
Kargo Adrese Teslimat Şartları
Köy yerlerine (Yeni yapılan düzenleme ile Mahalleye dönüşen köy yerlerinin bazılarına hizmet verilemiyor) ve Adalara (Büyük Ada, Gökçeada, Heybeli Ada gibi) teslimat yapılamamaktadır.
Mobil Bölgelere (Standart hizmet alanları dışında kalan yerleşim yerleri) ekstra hizmet bedeli uygulanmaktadır.
Adres bilgisi konusunda kararsızsanız daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.
Sayın müşterimiz, kargonuzu teslim almadan önce aşağıdaki hususlara dikkat ediniz;
Hem dış ambalajını, hem de kargo personelinin yanında açarak içini kontrol ediniz. Hasarlı ise, mutlaka tutanak tutturunuz ve bu tutanakla birlikte,
kargoyu teslim almadan iadesini isteyiniz.
Hasar tespit tutanağı olmayan ürünlerin değişim veya iadesi olmaz.Ayen Software tarafından yayınlanmıştır!
Garanti süresi Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak için ne kadar?
Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı YatakFull Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak Video

Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak Tanıtım Videosu, Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak videosu izle, Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak Tanıtım Videosu İzle, Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak seyret, Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak HD izle, Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak inceleme, Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 89

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Full Ortopedik Yatak,eUltra Sleep 90x190 cm Örme Kumaşlı Yatak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Mupa MOB 3050 Çift Telli Orta Boy Elektrikli Izgara FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

318,75 TL

HEMEN AL