Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF

599,08 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF Tanıtım Videosu İzle

Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF Tanıtım Videosu, Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF videosu izle, Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF Tanıtım Videosu İzle, Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF seyret, Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF HD izle, Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF inceleme


Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

  • Tv ünitemiz, hacimsel olarak 110cm genişliği, 40cm derinliği ve yerden 59cm yüksekliği ile TV’niz için yeterli bir kullanım alanına sahiptir.
 • Tv ünitemizin orta raf genişliği 42cm ve orta raf yüksekliği 19cm’dir.
 • 15cm’lik suya dayanıklı ve uzun ömürlü sert plastik ayak kullanmamızın avantajı ile kirlenmeye, toz biriktirmeye müsait olan alt tarafın temizliğini rahatlıkla yapabileceksiniz.
 • Tv ünitemiz de, diğer bütün ürünlerimiz gibi kısa ömürlü bir ürün değildir, uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanabilmeniz için tasarlanıp imal edilmiştir. Bu yüzden ürünümüze güveniyor ve 7(Yedi) yıl garanti veriyoruz.
 • Kullanılan özel montaj elemanları ile ürünümüz ekstra yükler altında sorunsuz çalışacak, defalarca sökülüp takılsa bile ilk günkü kurulum performansını verecektir.
 • Ürünümüzün tamamı Sağlık Dostu E1 Sertifikalı 18mm kalınlığında 1. Kalite MDFlam’dan imal edilmiştir.  
 •  Ürünümüzde 0,8 mm kurşun içermeyen Pvc kenar bandı kullanılmıştır.
 • Arkalık olarak 4mm’lik kaliteli Mdf kullanılmıştır.
 • Garanti süresi Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF için ne kadar?
  Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF garanti süresi ne zaman başlıyor?

  Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

  Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


  ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
  Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF  Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF Geri iade ve Cayma Hakkı
  Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

  Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF Video

  Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF Tanıtım Videosu, Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF videosu izle, Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF Tanıtım Videosu İzle, Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF seyret, Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF HD izle, Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF inceleme, Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF özellikleri  Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
  1co.org Product Modul - 169

  Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
  Zenit 110cm MDF Tv Ünitesi - Meşe Tamamı 1 Kalite MDF Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
  Chihiros Wrgb 2 60 Akvaryum Aydınlatma Led Işık FIRSAT ÜRÜNÜ

  * Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

  6.871,88 TL

  HEMEN AL