Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER

1.036,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER Tanıtım Videosu İzle

ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER Tanıtım Videosu, ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER videosu izle, ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER Tanıtım Videosu İzle, ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER seyret, ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER HD izle, ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER inceleme


ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

ÖLÇÜLER


  • KAPAKLAR 18 MM 1.SINIF MDF ÜZERİNE MEBRAN KAPLAMA YAPILMIŞTIR.
  • ÜRÜN GÖVDESİ BEYAZ RENK 1.SINIF MELAMİN KAPLI YONGALAMDIR. 
  • GENISLIK : 120 
  • YUKSEKLIK AYNALAR DAHİL :160 CM 
  • DERINLIK : 42 CM DIR
  • URUN AYNASI FIYATA DAHIL OLUP AYNALI OLARAK 2 PAKET HALİNDE DEMONTE GONDERILMEKTEDIR.
  • KURULUM ALICIYA AİTTİR.

 

  • E1 standartlarına uygun kanserojen madde içermeyen hammaddelerden üretilmektedir. 1. Kalite 18mm kalınlığında yonga levha/suntalam plakalardan üretilmektedir.
Ürün  1 sınıf Suntalamdır
Ürüne ait tüm parçalarda 1. sınıf pvc bant uygulanmıştır.
Ürüne ait tüm parçalar bilgisayar destekli yüksek teknolojili cnc makinelerde özenle işlenmektedir.
1. sınıf 150gr dopel ağır karton koliler ile paketlenmektedir. Ayrıntılı kurulum şeması, montaj ve kurulum için gereken her türlü aparat ve bağlantı elemanları kutu içeriğinde mevcuttur
. Ürüne ait tüm parçalar çok özel ve kurulumu kolaylaştıran bir numaralama metodu ile numaralandırılmıştır. Ürünümüz sıfır, adınıza faturalıdır .
Bu üründen en fazla 2 adet sipariş verilebilir. 2 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Garanti süresi ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER için ne kadar?
ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYERALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER Video

ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER Tanıtım Videosu, ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER videosu izle, ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER Tanıtım Videosu İzle, ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER seyret, ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER HD izle, ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER inceleme, ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 195

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ALBERO MOBİLYA NARİN MAKYAJ MASASI ŞİFONYER Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

50,15 TL

HEMEN AL