Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici

85,77 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici Tanıtım Videosu İzle

Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici Tanıtım Videosu, Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici videosu izle, Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici Tanıtım Videosu İzle, Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici seyret, Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici HD izle, Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici inceleme


Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

%100 masif ahşaptan tamamen elde üretilmiştir. 

Masif ahşaptan elde boyanarak üretildiğinden dolayı renk ve ağacın budak - desen kısmı gibi alanlarda resimdeki ürün ile arasında ufak farklılıklar olabilir. 

Ceviz tonunda boyanmıştır. 

Görselde yer alan aksesuarlar ürüne dahil değildir.

Fikir vermesi açısından kullanılmıştır. 

Montajı gerçekleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

BİR adet fiyatıdır. 

Ebat : 

  • Genişlik: 50 cm.
  • Derinlik: 9 cm.
  • Raf Kalınlığı: 2 cm.
  • Malzeme: Masif Ahşap
  • Askı Malzemesi: Suni Deri

 


Garanti süresi Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici için ne kadar?
Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri DüzenleyiciAhşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici Video

Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici Tanıtım Videosu, Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici videosu izle, Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici Tanıtım Videosu İzle, Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici seyret, Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici HD izle, Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici inceleme, Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 97

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ahşap Beyaz Derili Takı Düzenleyici, Bijuteri Düzenleyici Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Liebherr IKV3224 A++ 279 LT Ankastre Buzdolabı - Beyaz FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

22.790,12 TL

HEMEN AL