Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI

331,42 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI Tanıtım Videosu İzle

MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI Tanıtım Videosu, MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI videosu izle, MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI Tanıtım Videosu İzle, MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI seyret, MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI HD izle, MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI inceleme


MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

ÇALIŞMA MASASI 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 

YÜKSEKLİK 154 CM 

GENİŞLİK 80 CM 

DERİNLİK 45 CM 

RENK PARLAK BEYAZ 

ÇEVREYE VE SAĞLIĞA UYGUN MALZEME KULLANILMAKTADIR

ÜRÜN DEMONTE OLARAK GÖNDERİLİR 

NUMARALI KURULUM ŞEMASI İLE KOLAY KURULUM 

KURULUM İÇİN GEREKLİ AKSESUAR VİDA PAKET İÇİNDE MEVCUT 

KENAR BANTLARI PVC BANT KULLANILMAKTADIR

SIFIR YENİ ÜRÜN 

ÜCRETSİZ KARGO

Garanti süresi MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI için ne kadar?
MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASIMODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI Video

MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI Tanıtım Videosu, MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI videosu izle, MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI Tanıtım Videosu İzle, MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI seyret, MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI HD izle, MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI inceleme, MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 99

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
MODAMOB MOBİLYA ÇALIŞMA MASASI BİLGİSAYAR MASASI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 20YG007BTX64 R5-5500U 8 GB 1 TB SSD+256 GB 15.6" W10P FHD Dizüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

13.598,60 TL

HEMEN AL